עבור לדף מפת האתר

יש לבחור הדגם הרצוי לטובת בדיקת המלאי בסניפים.

החשבון שלי כמות פריטים בסל הקניות0 הסל שלי

מתאם Apple Lightning Digital AV

279 
מחיר אילת: 240 
שימו את השקופיות שלכם, הסרטים, התצלומים, וכל דבר אחר שממלא את מסך ה-iPad/iPad Mini שלכם, על מסך גדול יותר – של טלוויזיית ה-HD.
מותג: Apple
מק"ט MD826ZM/A
279 
מחיר אילת: 240 

גלריית המוצר

מתאם Apple Lightning Digital AV

מידע נוסף עבור הפריט

מתאם Apple Lightning Digital AV משקף על הטלוויזיה בדיוק את מה שנראה על ה-iPad/iPad Mini/iPhone5 . כך, כל הנוכחים בחדר יוכלו להנות מהתכנים האלו על מסך הטלוויזיה הרחב, על מסך קולנוע ביתי באמצעות מקרן הווידאו, או על מסך תואם- HDMI אחר. מתאם Apple Lightning Digital AV תומך גם גם ביציאת video out מ-iPad, iPhone 5, או iPod touch (דור חמישי).

השתמשו במתאם Apple Lightning Digital AV כדי לשקף כל תוכן שמוצג על מסך ה-iPad  שלכם – יישומים, מצגות, אתרי אינטרנט, ועוד – על מסך טלוויזיית ה-HD שלכם או על מסך תואם- HDMI אחר, ברזולוציית HD של עד 1080p. (הרצת סרטים ב-עד 720p).

מתאם Apple Lightning Digital AV מנתב פלט אודיו דיגיטלי אל מסכים שתומכים בו. חברו את מתאם ה- Apple Lightning Digital AV דרך מחבר ה-Lightning, ואל מסך תואם-HDMI − באמצעות כבל HDMI (הכבל נמכר בנפרד).

מחבר Lightning נוסף, המובנה במתאם ה-AV, מאפשר טעינה וסינכרון של המכשיר הנייד שלכם בעודו מחובר אל המסך הגדול יותר.

iPhone 5 iPhone 5ciPad 4iPad AiriPad Air 2iPad miniiPad mini 2iPad mini 3iPhone 5siPhone 6iPhone 6 PlusiPod nano 7iPod touch 5
הוסף המוצר לסל ועבור לעמוד סל קניות