הכירו את Apple Watch SE


Apple Watch SE כולל צג Retina גדול ויפהפה, חיישנים מתקדמים למעקב אחרי האופן שבו אתם זזים, תכונות רבות עוצמה שישמרו עליכם בריאים ושלמים, ותכונות מתקדמות לכושר גופני, כמו מד-הגובה שפועל תמיד.הגיעה השעה.

עיצוב מרשים וצג Retina גדול הזהה לצג של Apple Watch 6.

אפל ווטש החדש מצויד במעבד S5 רב-עוצמה לביצועים מהירים.

׳זיהוי נפילה׳ לזיהוי נפילות קשות וביצוע שיחה לשירותי החירום עם ׳חירום SOS׳.

שעון אפל זמין עם חיבור סלולרי – להוצאת שיחות ושליחת הודעות באמצעות השעון בלבד.

הגיעו לגבהים חדשים.

סגרו את הטבעות שלכם.

טבעות הפעילות מראות את כל מדדי הפעילות שלכם לאורך היום – תנועה, אימון ועמידה. שעון אפל גם יאתגר אתכם עם תחרויות בין חברים, יאפשר לכם לבצע אימונים מותאמים אישית וייתן פרסים על ההישגים שלכם.

קפצו למים.

Apple Watch SE עמיד במים עד לעומק של 50 מ׳ 1 כך שתוכלו לצלול לתוך לאימון שלכם בבריכה וגם קבלו מיפוי של מסלול השחייה שלכם בים הפתוח.

אימונים שימתחו את גבול היכולת שלכם.

עקבו אחר האימונים האהובים עליכם בעזרת מדדים הניתנים להתאמה, והישארו פעילים לאורך כל היום על ידי סגירת הטבעות.
קבלו לאפל ווטש את נתוני שריפת הקלוריות הכי מדויקים לפעילות שלכם עם סוכי אימונים כגון ריקוד, אימון שרירי ליבה, אימון כוח פונקציונלי והתאוששות.

בעליות ובירידות.

הרימו את פרק כף היד שלכם וראו במבט מהיר את הכיוון, המיקום והשינוי בגובה שלכם. מד הגובה בשעון אפל פועל תמיד ויראה לכם את השינוי בגובה בזמן אמת, ס״מ אחר ס״מ.

שומר על הבריאות שלכם.

Apple Watch SE יעודד אתכם לשמור על אורח חיים בריא יותר. הוא ישמור עליכם מודעים למצבכם וידחוף אתכם להרגלים בריאים יותר. הוא ימדוד את קצת פעימות הלב שלכם ויתריע במידה ומשהו לא תקין.

תישנו על זה.

באפל ווטש SE האפליקציה ׳שינה׳ עוזרת לעם לעמוד ביעדי השינה, ללכת לישון בזמן ואפילו לבנות שגרה לפני השינה עם ׳לקראת השינה׳.
תוכלו לעקוב אחרי משך השינה שלכם ולראות מגמות שבועיות.

זיהוי אוטומטי של שטיפת ידיים.

כשהשעון יזהה שאתם שוטפים ידיים, תתחיל ספירה לאחור של 20 שניות. דרך אפל ווטש SE אף תקבלו תזכורות שיסייעו לכם לטפח הרגלים בריאים.

זיהוי נפילה וחירום SOS.

כאשר ׳זיהוי נפילה׳ מופעל, Apple Watch יכול לזהות נפילות קשות, לבצע שיחה לשירותי החירום ולשלוח התראה לאנשי הקשר שהגדרתם לשעת חירום. עם חירום SOS תוכלו להתקשר לשירותי החירום המקומיים וליידע את אנשי הקשר שהגדרתם לשעת חירום על ידי לחיצה ממושכת על כפתור הצד.

הכל בהישג ידכם.

 

גם בלי הטלפון. עם שעון אפל וחיבור סלולרי תוכלו להתקשר, לענות למייל דחוף, לנווט עם המצפן המובנה ולקבל הוראות הגעה באמצעות ׳מפות׳. הכל באמצעות האפל ווטש בלבד.

עיצוב

גופי שעון וגימורים.

אפל ווטש SE זמין בגוף אלומיניום בצבעים כסף, אפור חלל וזהב.

רצועות שעון.

רצועת Solo Loop מגיעות בשני סוגים נוחים וקלים – סיליקון רך וחוט קלוע. ללא אבזמים או סוגרים, פשוט החליקו אותן על פרק כף היד שלכם. הרצועות לשעון אפל מגיעות ב-9 גדלים שונים להתאמה אידיאלית לכל יד.