עבור לדף מפת האתר

יש לבחור הדגם הרצוי לטובת בדיקת המלאי בסניפים.

החשבון שלי הסל שלי

אוזניות RHA Inear T20i Black

899 

אוזניות הפרימיום של RHA עכשיו בישראל.
סדרת ה - T הינה סדרת הדגל של RHA, כל הדגמים בסדרה מיוצרים מתבנית פלדת אל חלד עבור נוחות, עמידות, ואיכות סאונד יוצאת דופן.

מותג: RHA
מק"ט 202022
אוזניות RHA Inear T20i Black

סדרת ה - T הינה סדרת הדגל של RHA, כל הדגמים בסדרה מיוצרים מתבנית פלדת אל חלד עבור נוחות, עמידות, ואיכות סאונד יוצאת דופן. בכדי למקסם את התבנית הארגונומית של האוזניות המהנדסים של RHA פיתחו וו מתכוונן מאחורי האוזן עבור נוחות לאורך זמן.

 

לסדרה מאפיין יחודי - 3 פילטרי סאונד הניתנים להחלפה והתאמה אישית , מאפיין המאפשר לכל אחד להתאים את האוזניות לטעמו האישי , פילטר טבעי לצלילים מאוזנים , פילטר באס להעצמת צלילים נמוכים ופילטר טריבל להגדשת צלילים גבוהים.

 

סדרת ה-T הושקה לראשונה ב - 2014 עם דגמי ה - T10 שהציגו לראשונה דרייבר דינמי המיוצר בעבודת יד המפיק סאונד עוצמתי עם צליל חד וייחודי.

 

בנוסף למארז ארגונומי מבודד רעשים מפלדת אל חלד ומערכת פילטרים אישית להתאמת הצלילים , ה- T20 כוללות דרייבר דינמי עם קונספט חדשני

 RHA’s DualCoil™

 

שימוש בשני דרייברים במקביל, תכונה המבטיחה הפרדת צלילים בצורה המקסימלית , כל דרייבר מפיק קשת צלילים ייחודית ובכך מתקבלים צלילים חדים ומדוייקים יותר עבור המשתמש המבקש חווית מוזיקה ללא פשרות.

 

iPhoneiPhone 6iPhone 6siPhone 6 PlusiPhone 6 s plus