עבור לדף מפת האתר

יש לבחור הדגם הרצוי לטובת בדיקת המלאי בסניפים.

   החשבון שלי הסל שלי
   הכירו את iOS 12

   הכירו את iOS 12

   מערכת ההפעלה iOS 12 הושקה בתאריך ה- 17.9.18
    

    
   iOS 12 מוסיפה שיפורי ביצועים מדהימים ותכונות חדשות ומלהיבות למערכת ההפעלה המתקדמת ביותר בעולם למכשירים ניידים*
    
   *מערכת הפעלה iOS קיימת ב- iPhone וב- iPad ולכן המדריך הבא מתאים לשני המכשירים.

    
   יכולות המציאות הרבודה מרתקת עוד יותר בזכות חוויות AR למשתמשים מרובים.
   יש לכם אפשרות להוסיף אישיות ולהביע את עצמכם ב׳הודעות׳ באמצעות Memoji, ולתקשר עם יותר חברים ובני משפחה באותו הזמן באמצעות Group FaceTime.
   בנוסף, התכונה Screen Time מספקת לכם מידע מפורט וכלים, כך תוכלו לנהל טוב יותר את הזמן שאתם מקדישים לאפליקציות ולאתרי אינטרנט.
   • לוח מחוונים
    ביצועים

    מערכת ההפעלה iOS 12 משפרת את המהירות וכושר התגובה של iPhone ושל iPad ביחס לדברים שאתה עושה מדי יום, כגון הפעלת אפליקציות, הקלדה, החלקה וגלילה.


   • מציאות רבודה

    מציאות רבודה


    בעזרת ARKit 2 משתמשים מרובים יכולים להשתתף בו-זמנית בהפעלת AR לעבודה על פרויקטים, למשחקים מרובי משתתפים ולשיתוף חווית AR אחרות ממכשירי iOS אחרים. תוכלו לראות סצנות ואובייקטים תלת -מימדיים, כולל ׳דואר׳, ׳הודעות׳ ו-Safari. באפליקציה החדשה Measure, תוכלו להשתמש בתצוגת AR של העולם כדי למדוד גודל של אובייקטים.

   • אייקון הודעות

    הודעות

    Memoji היא צורה חדשה של Animoji, שהופכת את התקשורת עם חברים ובני משפחה למהנה עוד יותר ב-iPhone X. תהיה לכם אפשרות להתאים אישית את ה-Memoji ב׳הודעות׳, ולהוסיף Animoji, פילטרים, טקסט ומדבקות לתמונות ולסרטונים בעזרת אפקטים חדשים של המצלמה עבור ׳הודעות׳ ו-FaceTime.
   • facetime icon
    FaceTime

    בעזרת Group FaceTime, ניתן לנהל צ׳אטים עם עד 32 אנשים בו-זמנית. ומשתתפים חדשים יכולים להצטרף בכל שלב.
   • אייקון זמן

    זמן מסך
     
    דוחות פעילות מציגים את השימוש באפליקציות ובאתרים, כמה התראות קיבלתם ובאיזו תדירות אתם מרימים את המכשיר. כך תקבלו תובנה מעמיקה יותר לגבי האופן שבו אתם מבלים את זמנכם, והורים יכולים למצוא את האיזון הנכון עבור המשפחה.
   • אייקון ירח
    נא לא להפריע

    מצב שעת שינה מעמעם את הצג ומסתיר התראות במסך הנעילה עד להפעלתו בבוקר. בנוסף, תוכלו למצוא אפשרויות ב׳מרכז הבקרה׳ להגדרת שעות סיום אוטומטיות לפי שעה, מיקום או פעולה. כך תוכלו לישון טוב יותר בלילה.
   • אייקון התראות
    התראות

    אפשרויות רבות יותר לקביעת אופן השליחה של התראות מובילות לפחות הפרעות. בנוסף, יש לכם אפשרות לערוך ולנהל הגדרות באופן מיידי לקבלת ההתראות הרצויות בלבד, ולהציג התראות מקובצות ולפעול בהן ביחד.
   • אייקון גלריה
    תמונות

    הכרטיסייה החדשה ׳עבורך׳ כוללת זיכרונות, אלבומים משותפים של iCloud ותכונות חדשות שמקלות עליכם לגלות מחדש תמונות ולשתף אותן עם חברים. תכונה חדשה של הצעות שיתוף מקלה עליכם להציג תמונות ולשתף אותן עם חברים באמצעות גלישה חכמה בתמונות ובאלבומים, לשיתוף עם האנשים שהיו חלק מהטיול או מהאירוע. אנשים אלה יוכלו לשתף בקלות בחזרה את התמונות והסרטונים שלהם מאותו האירוע. כמו כן, הצעות חיפוש וחיפושים משולבים מקלים עוד יותר על מציאת התוכן שאתם מחפשים.
   • אייקון סירי
    קיצורי דרך של Siri

    קיצורי הדרך של Siri מאפשרים לכל אפליקציה לעבוד עם Siri, כך שתוכלו לבצע משימות מהר יותר. ניתן להתאים אישית את קיצורי הדרך על ידי יצירת פקודה קולית פשוטה לפתיחת משימה, או על-ידי שימוש באפליקציה החדשה Shortcuts לביצוע סדרה של פעולות מאפליקציות שונות באמצעות הקשה או פקודה קולית אחת.
   • אייקון "עצור"
    פרטיות

    Safari כולל עכשיו הגנה חזקה עוד יותר מפני מעקב בין אתרים כשהוא דורש ממך רשות לשתף נתונים עם אתרים הכוללים לחצני ״אהבתי״, ווידג׳טים להוספת תגובות וסרטוני וידאו מוטמעים. השימוש בסיסמאות מאובטח עוד יותר עם הצעות אוטומטיות לסיסמאות חזקות עבור אפליקציות ואתרי אינטרנט.
   • אייקון apple books
    Apple Books

    עכשיו קל עוד יותר לגלות ספרים וספרי שמע וליהנות מהם, והכרטיסייה Book Store מקלה עלינו לבחון כותרים חדשים ולעיין ברשימות רבי-מכר, באוספים ייחודיים ובמבצעים מיוחדים.
   • אייקון גרף
    מניות

    האפליקציה ׳מניות׳ זמינה עכשיו ב-iPad, כך שתוכלו לברר את מצב השוק באמצעות מחירי מניות קלים להבנה.
   • אייקון עוצמת קל
    תזכורות קוליות

    עכשיו יש לכם אפשרות להשתמש בתזכורות קוליות ב-iPad. ועם תמיכה ב-iCloud תוכלו לסנכרן את ההקלטות והעריכות שלכם בין המכשירים.
   • 12
    שיפורים אחרים

    אפליקציות ניווט של צד שלישי משולבות עכשיו באופן מלא ב-CarPlay. סיסמאות חד-פעמיות ב-SMS יופיעו באופן אוטומטי בתור הצעות מילוי אוטומטי. Wallet תומך בתעודות סטודנט ללא מגע, כך שתוכלו להשתמש ב-iPhone ברחבי הקמפוס. ותרשים השימוש בסוללה ב׳הגדרות׳ מראה עכשיו את השימוש ב-24 השעות האחרונות או ב-10 הימים האחרונים.

    

   תמיד לשירותכם,
   המומחים של iDigital

   במידה ועדיין נתקלתם בבעיה כלשהי, שירות המומחים בחנויות iDigital עומד לרשותכם לסיוע נוסף.