עבור לדף מפת האתר

יש לבחור הדגם הרצוי לטובת בדיקת המלאי בסניפים.

 • בדיקת מלאי
 • החשבון שלי הסל שלי

  B&O Play אוזניות אלחוטיות E8

  מחיר: 1,299 
  אוזניות True Wireless איכותיות B&O Play E8
   
  מותג: B&O
  מק"ט BO-E8-BLK
  B&O Play אוזניות אלחוטיות E8

  אוזניות ה- Beoplay E8  עוצבו כדי לשבת בנוחות באוזניכם בעת תנועה. תוכלו להתאים את האוזניות לאוזניכם באמצעות מתאמי אוזניים. בנוסף האוזניות עמידות בפני אבק והתזת מים, כך שתוכלו להשתמש בהן מחוץ לבית בכל מזג אוויר, וכן בחדר הכושר. כמו כל מוצרי B&O Play, גם אוזניות E8 יוצרו מחומרים באיכות פרימיום, קלי משקל ועמידים לאורך זמן.

  טעינה מלאה של האוזניות תאפשר לכם שימוש רציף של ארבע שעות בעוצמת סאונד ממוצעת. והנרתיק, מעבר להיותו תיק הנשיאה, מהווה מטען לאוזניות ומאפשר שתי טעינות מלאות נוספות בכל מקום בו תהיו. נרתיק הטעינה מעוצב באלגנטיות ושוקל 45 גרם בלבד.

  היחס בין גודלן של האוזניות לבין הביצועים שלהן מהווה פריצת דרך טכנולוגית – הן מעבירות בדיוק חסר תקדים את המוזיקה כפי שהוקלטה במקור. אוזניות E8 תוכננו על ידי המהנדסים שכיוונו את כל מוצרי Bang & Olufsen, וניתן באופן מיידי לשמוע ולחוש את האהבה שלהם למוזיקה.

  אוזניות E8 מציעות מצב שנקרא "שקיפות" בו תוכלו לשמוע מה קורה מסביבכם או שתוכלו לבחור לעטוף עצמכם במוזיקה שתבחרו. תוכלו לבחור בין 4 מצבי שקיפות שונים.

  בשתי האוזניות יש ממשק מגע אינטואיטיבי המאפשר לכם לבצע את מרבית מפעולות היום- יום באמצעותן, ולהשאיר את המכשיר הנייד שלכם רוב היום בכיס- נגן/השהה, שיחות, שליטה בעוצמת השמע, מצב שקיפות, הפעלה קולית.

  בתוך האוזניה יש מיקרופון מובנה לניהול שיחות טלפון ולשליטה קולית, כך שבאמצעות קולכם תוכלו לתפעל את Siri או את Google Now ובקלות רבה תוכלו לשלוט במוזיקה שלכם, בהכוונה לנסיעה או להקליט את רעיונותיכם ומחשבותיכם.

  MacBook Pro with Retina display 13MacBook Pro with Retina display 15The new MacBookiPad mini 4 iPad ProiPhone SEiPad Pro 9.7iPhone 7iPhone 7 PlusApple Watch Series 2MacBook Pro 13” Thunderbolt3MacBook Pro 15” Thunderbolt3iPad 9.7iPad Pro 10.5