מדפסות משולבות Brother

עכשיו בסניפים!
המדפסות המשולבות של Brother מתאימות לביצועים ברמה הגבוהה ביותר- מהירות וחסכוניות! בחרנו עבורכם את הדגמים מובילים של מדפסות All-in-One קומפקטיות לבית או למשרד הביתי שיעשו את כל הפעולות שאתם צריכים בלחיצת כפתור: הדפסה מהירה בצבע ובשחור לבן, סריקה, צילום ושליחת פקס. המדפסות המשולבות של Brother רב תכליתיות, איכותיות, מובילות את תחום המדפסות בארץ ובעולם ומוכנות להתחיל לעבוד בשבילכם כבר מהרגע הראשון!
מדפסת Brother - דגם MFCJ985DW 

מדפסת משולבת
Brother | MFC-J985DW

עובדים חכם - מדפיסים יותר - וחוסכים בעלויות מהרגע הראשון!

הכירו את המדפסת המושלמת למשרד הביתי. זו מדפסת חסכונית המגיעה עם ארבעה ראשי דיו גדולים וחסכוניים כבר בקנייה הראשונה ואיתם תוכלו להדפיס עד 2,400 דפים שחור לבן או 1,200 דפים צבעוניים. באותו מכשיר תיהנו ממדפסת משולבת המדפיסה גם הדפסה דו צדדית, סורק, פקס ומכונת צילום, בעיצוב קומפקטי, חיבור אלחוטי וצג תצוגה טאץ' 2.7".
עם המדפסת הזו במשרד או בבית, תוכלו להדפיס אוטומטית עד 20 מסמכים דו צדדיים וגם להדפיס ולסרוק מרחוק ממכשירים ניידים כמו האייפון, האייפד או המאק שלכם בקלי קלות!

מדפסת Brother - DCPJ497DW

מדפסת צבעונית All-in-One
Brother | DCPJ497DW

הכירו את המדפסת הביתית הקומפקטית שחיפשתם!

קל להתחבר אליה, חסכונית, מתאימה מאד גם לחללים קטנים ומציעה ביצועים יוצאים מהכלל ואיכות הדפסה גבוהה ואמינה.
נגמר הנייר המדפסת? אין בעיה! המדפסת תזכור 200 עמודים בגמר הנייר ותדפיס אותם ברגע שתחדשו את מלאי הנייר. לדגם זה ביצועים יוצאים מהכלל ובלחיצת כפתור: תוכלו להדפיס, לשכפל, לסרוק ולפקסס עם פיצ'רים מתקדמים כמו הזנת דפים אוטומטית ובקרה חסכונית! בנוסף, תוכלו לבצע בקלות הדפסה וסריקה צבעונית מכל מקום ומכל מכשיר.