The new MacBook

עם ה-MacBook החדש, השאיפה הייתה לעשות את הבלתי אפשרי.

עם ה-MacBook החדש, השאיפה הייתה לעשות את הבלתי אפשרי.

לתכנן חוויה של גודל מלא ארוזה בתוך מחשב נייד Mac הקל והקומפקטי ביותר שנוצר אי פעם. זה דרש לדמות מחדש כל פרט, כדי לעשותו לא רק קל ודק יותר, אלא גם טוב יותר. התוצאה היא הרבה יותר ממחשב  נייד חדש: היא העתיד של המחשב הנייד.
מקלדת בגודל מלא, שתופסת הרבה פחות מקום.

מקלדת בגודל מלא, שתופסת הרבה פחות מקום.

מקלדת נוחה, בגודל מלא, חיונית לחוויית מחשב נייד נפלאה. אך כדי להתאים מקלדת כזו ל-MacBook החדש ולדקיקותו האלגנטית, נדרשה חשיבה חדשה לגמרי על אופן התכנון והבנייה של המקלדת. ליצירת המקלדת החדשה, כל מקש עוצב מחדש עם המנגנון שבבסיסו – באופן שלא רק הופך את המקלדת כולה לדקה הרבה יותר, אלא גם מאפשר הקלדה נוחה, מדויקת יותר, שמרגישה פשוט נכון.
תצוגת רטינה חדה ואיכותית מאי פעם.

תצוגת רטינה חדה ואיכותית מאי פעם.

 

ברגע שתפתח את ה-MacBook תראה את ההבדל. מסך ה-Retina היפהפה, עם שכבת זכוכית מקצה לקצה, ממקד את הכל. כל תצלום מזנק מהמסך בפירוט עשיר ומלא חיים, עם צבעים עשירים וחיוניים מאי פעם. מעל 3 מיליון פיקסלים מקנים לכל אות ולכל פרט חדות מושלמת. כל זאת על מסך ה-Retina הדק ביותר שנוצר אי פעם ל-Mac, ששוכלל לשלמות ליצירת חווייה מושלמת בעיצוב מינימאלי.

  • ASPECT RATIO
  • RESOLUTION
  • RETINA DISPLAY
משטח העקיבה, מתקדם עוד יותר עם Force Touch.

משטח העקיבה, מתקדם עוד יותר עם Force Touch.

ה-MacBook החדש מביא אתו דרך חדשה לגמרי לחוות משטח עקיבה. משטח העקיבה Force Touch תוכנן לאספקת הקשה תגובתית, אחידה, בכל מקום על פני המשטח. תחתיו, חיישני כוח מבחינים במידת הלחץ המופעל עליו ומעניקים לכם דרכים חדשות לתקשר עם ה-Mac. תוכלו להשתמש בהקשת Force להפעלת יכולות חדשות, כגון בדיקה מהירה של הגדרה מילונית או תצוגה מוקדמת של קובץ – פשוט בהקשה ובהמשך לחיצה על משטח העקיבה. תחוו גם משוב תחושתי – רטט ממשטח העקיבה שמוסיף את חוש המישוש לתוכן שנראה על המסך. היכולות המתקדמות האלו פועלות בנוסף לכל מחוות ה-Multi-Touch החביבות על משתמשי Mac. המגע עם ה-Mac שלכם יהיה טוב מתמיד. בלי להרים אצבע.
מצויד לגמרי לעולם אלחוטי.

מצויד לגמרי לעולם אלחוטי.

 

ה-MacBook החדש נועד להתאים ללא מאמץ לעולמנו ההופך אלחוטי יותר ויותר. כמעט כל דבר שעושים עם מחשב נייד יכול כיום להיעשות באופן אלחוטי, הודות לתוכנת Apple, שמנצלת את מלוא יתרונות הטכנולוגיה האלחוטית של רשתות Wi-Fi ו-Bluetooth. אז לא משנה היכן אתם − מכל מקום תוכלו להתחבר לרשת, להעביר קבצים, לארגן את התמונות שלכם, להקשיב למוזיקה, ועוד – בלי כבלים מגבילים.
יציאה אחת לכל מה שצריך.

יציאה אחת לכל מה שצריך.

יציאת ה-USB-C החדשה כוללת כמעט את כל מה שצריך והכל במקום אחד. יציאה מדהימה זו מספקת טעינה, העברת נתונים מהירה בתקן USB 3 ופלט וידאו, הכל בעיצוב קטן ממדים, דו-כיווני, שגודלו שליש מיציאת ה-USB השכיחה.
שקט להפליא.

שקט להפליא.

 
ה-MacBook החדש תוכנן מן היסוד להפקת ביצועים יעילים ושקטים. המעבד בדגם הבסיסי הוא Intel Core M דור חמישי, שפועל על הספק של 5 ואט בלבד והופך יעיל עוד יותר באמצעות התאמות לפעילות אופטימלית שלו עם OS X Yosemite. המעבד ו-OS X צורכים יחדיו מעט מאוד אנרגיה, ולכן המערכת מייצרת מעט מאוד חום, כך שלא נדרש מאוורר לקירור המחשב. זה אומר שכאשר ה-MacBook שלכם עובד לא תשמעו שום רחש. לוח האם שעליו ממוקם המעבד עוצב לגמרי מחדש, לדחיסת כל היכולת שאתם מצפים לה מ-Mac לתוך חלל קטן ככל האפשר.
סוללה שמספיקה לכל היום. טכנולוגיה ייחודית לניצול מקסימלי.

סוללה שמספיקה לכל היום. טכנולוגיה ייחודית לניצול מקסימלי.

אנשים מסתמכים על מחשבי Apple הניידים ככאלו שיספקו זמן סוללה של יום שלם ולא משנה עד כמה המחשבים קומפקטיים. עם המעטפת הדקיקה החדשה של MacBook, זמן סוללה של יום שלם פשוט לא ניתן היה להשגה באמצעות סוללות מלבניות רגילות. לכן Apple פיתחו טכנולוגיית סוללה ייחודית, שנועדה באופן ספציפי לניצול של כל מילימטר מהמרחב המצומצם שנותר. התוצאה היא עיצוב סוללה מדורג, שאינו רק מותאם בצורתו באופן מושלם למיקום הסוללה בתוך ה-MacBook הדק להפליא, אלא גם אינו דומה לשום דבר שנראה במחשבי מחברת לפניו.
OS X.

OS X.

 

מערכת ההפעלה OS X היא שמניעה כל מחשב Mac. מערכת OS X מעוצבת להיות קלה לשימוש כשם שהיא יפה למראה. היא מגיעה עם אוסף מרשים של אפליקציות שתאהבו וישמשו אתכם כל יום.
ה- OS X תאפשר ל-Mac שלכם ולעבוד באופן מושלם עם כל אפליקציה או מכשיר iOS.
אפליקציות מובנות.

אפליקציות מובנות.

כל Mac מגיע עם אפליקציות ליצירה ואפליקציות משרדיות. הוא כולל גם אוסף של אפליקציות נהדרות לביצוע של פעולות יומיומיות, כמו גלישה ברשת, שליחת הודעות דוא"ל ומסרונים וארגון יומני הפגישות. הוא כולל אפילו אפליקציה לאיתור אפליקציות חדשות. ה-Mac שלכם לא רק כולל הכל, הוא עמוס בכל טוב.
ממדים ומשקל נתונים לשינויים קלים בכפוף לתצורה ולתהליך הייצור. *זמן הסוללה נתון לשינויים בכפוף לשימוש ולתצורה. למידע נוסף, ראו .www.apple.com/batteries סימן מסחרי ו-©Apple Inc. 2015. כל הזכויות שמורות.