iPod Touch

iPod Touch

המוסיקה שלכם. אתכם בכל מקום.

המוסיקה שלכם. אתכם בכל מקום.

iPod touch הוא הדרך המושלמת לשאת את אוסף המוזיקה שלכם בכיס. עם iTunes Store – קטלוג המוזיקה הגדול בעולם – תוכלו לטעון את ה-iPod touch בשירים האהובים עליכם. והודות ל-iCloud, כל מה שתרכשו דרך iTunes Store יהיה זמין מיד ובחינם גם על כל המכשירים האחרים שברשותכם.
יותר כוח עיבוד למשחקים.

יותר כוח עיבוד למשחקים.

שבב A8 חזק. מסך Retina נהדר. עיצוב נייד להפליא. בין אם אתם אוהבים משחקי אסטרטגיה מהירים ומפורטים ביותר, או פאזלים יפהפיים ומשחקי חשיבה מורכבים,iPod touch מספק את חוויית המשחק הניידת המושלמת.
שבב A8. מספק את המהירות שאתם צריכים.

שבב A8. מספק את המהירות שאתם צריכים.

iPod touch מאופיין בשבב A8 מתוצרת Apple שמבוסס על ארכיטקטורת 64-ביט. זהו שבב ברמת שבב למעבד-שולחני, עם ביצועים גרפיים (GPU) מהירים עד פי 10 בהשוואה לדור ה-iPod touch הקודם – כך שהגרפיקה במשחקים החביבים עליכם תגובתית יותר ונראית מלאת חיים יותר מתמיד – וביצועי יחידת עיבוד מרכזית (CPU) מהירים עד פי שישה. כל אלו עם אותו זמן סוללה מצוין, שיספיק לעד 40 שעות השמעת מוזיקה ועד 8 שעות הרצת וידאו1.
 • Metal
 • עיבוד מרכזי מהיר
 • עיבוד גרפי מהיר
 • ארכיטקטורת
 • טכנולוגיית Metal

  כדי להפיק ביצועים גרפיים מקסימליים משבב ה-A8 ומערכת iOS 8, יצרנו את Metal – טכנולוגיה חדשה שמאפשרת למפתחים לעצב משחקים סוחפים ביותר בסגנון משחקי קונוסולה. Metal ערוכה לאפשר ליחידת העיבוד המרכזית וליחידת העיבוד הגרפי לעבוד יחדיו ביעילות אופטימלית, לאספקת גרפיקה מפורטת ואפקטים ויזואליים מורכבים. כך כל עולם מדומה נחווה כהרבה יותר מציאותי.
 • מעבד-העזר M8 לאיסוף נתוני תנועה.

  כשאתם נמצאים בתנועה, מעבד-העזר M8 מודד באופן רציף נתונים מחיישנים מתקדמים, לרבות הג'ירוסקופ ומד-התאוצה. העברת עומס העבודה הזה משבב ה- A8ל-M8, משפרת את היעילות האנרגטית של המכשיר. ה-M8 מספק גם מידע מדויק למעקב אחר אימוני כושר, כגון מדידת צעדים ומרחקים – ישירות לאפליקציית Health.
יש לכם עין נהדרת.

יש לכם עין נהדרת.

אז תראו מה אפשר לעשות עם מצלמה עוד יותר טובה.

iPod touch מאופיין במצלמת iSight 8-מגה-פיקסל חדשה ובמצלמת FaceTime HD משופרת, איתן תוכלו לצלם תמונות וקטעי וידאו מהמעולים שצילמתם אי פעם. המצלמות החדשות מגיעות עם מאפיינים כמו הילוך אטי (slo-mo) ו-burst mode (לצילום רצף מהיר של תמונות סטילס), וגם עם יכולת הפחתת רעשים טובה יותר ויכולת איתור פנים משופרת. ועם iCloud Photo Library −ספריית התצלומים על הענן, תוכלו לגשת לתצלומים שלכם בקלות מכל המכשירים שברשותכם, לערוך ולשתף.
מסך Retina 4-אינץ'. כיף גדול.

מסך Retina 4-אינץ'. כיף גדול.

ל-iPod touch יש מסך בגודל 4 אינץ', כדי לספק מצע יפה לכל ההנאות שלכם. לפניות מכונית המשחק שלכם על מסלול המרוצים, לרשימת ההשמעה במסיבת הריקודים, לתמונות של חברים – הכל חד, חי, ודומה למציאות. ופורמט המסך הרחב מתאים באופן מושלם לצפייה בסרטי HD ובתוכניות טלוויזיה.
 • רזולוציה
מצלמת iSight

מצלמת iSight

Burst mode     

צילום ב-Burst Mode לוכד סדרת תמונות ברצף בקצב של 10 צילומים בשנייה, ומופעל פשוט בלחיצה מתמשכת על כפתור המצלמה. ה-iPod touch מנתח את נתוני כל צילום בזמן אמת, ואז מציע תצלומים מסוימים שתהיו עשויים להעדיף על פני האחרים.

מצלמת iSight

מצלמת iSight

120 מסגרות לשנייה

האטו את הרגעים המהירים ביותר של החיים. מאפיין ה-slo-mo מאפשר לצלם וידאו HD-720p בקצב של 120 פריימים לשנייה. תוכלו גם קודם לצלם ורק בהמשך לבחור את הקטע שאותו תרצו להאט.
מצלמת iSight

מצלמת iSight

צילום וידאו Time-lapse
עכשיו תוכלו ליצור סרטוני time-lapse מרשימים, ש"מכווצים" תהליכים אטיים להילוך מהיר. iOS 8 עושה את כל העבודה. פשוט הציבו את ה-iPod touch שלכם לצילום הסצנה הרצויה, בחרו במצב Time-lapse, והקישו על Record. תקבלו סרט מדהים, בין אם תכוונו את משך הצילום ל-30 דקות או 30 שעות.
מצלמת iSight

מצלמת iSight

תמונות פנורמיות ברזולוציה גבוהה

עכשיו מצב Pano מאפשר צילום של תמונות פנורמיות ברזולוציה גבוהה, של עד 43-מגה-פיקסל. מידת החשיפה מתכווננת באופן אוטומטי תוך כדי צילום התמונות הרחבות ביותר שלכם, כך שתקבלו אותן ברורות להפליא.
מצלמת FaceTime

מצלמת FaceTime

Burst mode   

צילום ב-Burst Mode מועיל בהפקת צילומים עצמיים וקבוצתיים נהדרים, כיוון שהוא לוכד סדרת תמונות ברצף, בקצב של 10 צילומים בשנייה. ה-iPod touch מנתח את נתוני כל צילום בזמן אמת, משווה חדות ובהירות, ומזהה אפילו ואפילו מזהה מתי עיני מצולם עצומות. ואז הוא מציע תצלומים מסוימים או רצף תצלומים, שתהיו עשויים להעדיף על פני האחרים.
מצלמת FaceTime

מצלמת FaceTime

צילום HDR משופר
החיישן החדש מאפשר צילום תמונות סטילס ווידאו יפהפיות עם טווח דינמי רחב (HDR) מאוד. כך תקבלו באופן אוטומטי שיחות וידאו וצילומי סלפי שנראים טוב יותר.
מצלמת FaceTime

מצלמת FaceTime

איתור פנים משופר
מצלמת ה- FaceTimeמאופיינת באיתור פנים משופר, מהיר ומדויק יותר. והיא גם מזהה טוב יותר עפעופים וחיוכים, וכך עוזרת לכם להיראות במיטבכם בתצלומים עצמיים וקבוצתיים.
מצלמת FaceTime

מצלמת FaceTime

בקרת חשיפה – Exposure control

עם בקר החשיפה, מצלמת ה-FaceTime מאפשרת לכם להבהיר או להכהות את צילומי הסטילס או הווידאו שלכם בנגיעה קלה. אותו בקר חשיפה נמצא גם על מצלמת ה-iSight האחורית.
מערכת ההפעלה המתקדמת בעולם למכשירים ניידים.

מערכת ההפעלה המתקדמת בעולם למכשירים ניידים.

מערכת ההפעלה המתקדמת בעולם למכשירים ניידים.

iOS 8 מלאה במאפיינים שיעזרו לכם להפיק את המרב מה-iPod touch. עכשיו תוכלו להוסיף את קולכם וקטעי וידאו להודעות טקסט, לערוך שינויים זריזים ומדהימים בתצלומים שלכם, ולנהל מעקב אחר נתונים רפואיים אישיים. גם ההקלדה קלה יותר, הודות ליכולת חיזוי טקסט. ומפתחים מקבלים גישה מעמיקה יותר וכלים רבים יותר ליצירת אפליקציות מדהימות עוד יותר.
הנאות לכל המשפחה.

הנאות לכל המשפחה.

עכשיו עד שישה בני משפחה יכולים להשתתף ברכישותיהם מ-iTunes, iBooks, וה-App Store, מבלי להיות שותפים בחשבונות. כך תוכלו לתת לאנשים היקרים לכם גישה לכל הדברים החביבים עליכם. עם מאפיין Family Sharing קל לבני משפחה לשתף ביניהם אלבומי תמונות, יומנים, וגם מיקומים ברגע נתון. תוכלו גם ליצור חשבונות Apple ID לילדים מתחת לגיל 13, כדי שגם הם יוכלו להשתתף. הורים יכולים לדרוש מילדיהם לבקש רשות לפני ביצוע רכישות, וכן להגביל גישה מ-Safari רק לאתרים מסוימים.
השתחררו מכבלים

השתחררו מכבלים

ה-iPod touch מצויד בטכנולוגיות האלחוטיות המתקדמות ביותר. בזמן שאתם מחוברים לרשת Wi-Fi, תוכלו להתקשר בשיחות FaceTime, לשלוח הודעות, להעלות תמונות ולהוריד משחקים ומוזיקה שאתם אוהבים. ועם התמיכה החדשה בתקן 802.11ac תחוו מהירויות Wi-Fi גבוהות עד פי שלושה בהשוואה לתקן 802.11n. ה-iPod touch תומך גם בטכנולוגיית Bluetooth 4.1 כך שתוכלו לחבר זוג אוזניות אלחוטיות כדי להקשיב לשירים האהובים עליכם או game controller כדי לצבור עוד ניקוד ושיאים במשחק.
1. אורך חיי הסוללה נתון לשינויים בכפוף לשימוש ולתצורה. למידע נוסף, ראו: ww.apple.com/batteries
2. התקשרות בשיחות וידאו FaceTime דורשת מכשיר עם אפליקציית FaceTime פעילה הן מצד המתקשר והן מצד הנמען, וחיבור ל-Wi-Fi.
חלק מהמאפיינים אינם זמינים בכל המדינות או לכל האזורים. לצפייה ברשימה המלאה, לחצו כאן .