iPad mini 4

חזק. קטן.

יש ב-mini יותר ממה שנראה לעין.
ה- iPad mini 4 שם בידיכם רמת ביצועים ופוטנציאל בלתי מתפשרים.
הוא דק וקל מתמיד ועדיין חזק דיו כדי לעזור לכם לקדם את רעיונותיכם עוד יותר.
ipad side

קל ודק עד מאוד.

ה- iPad mini 4 מכיל את כל מה שאתם אוהבים ב-iPad − בעיצוב חלק ונייד להפליא. כך תוכלו ליהנות משיחות FaceTime עם חברים או לבצע עבודה, בכל מקום ובכל זמן שתרצו.
ipad mini 4 technolgy

כוח העיבוד − ההיפך מקטן.

כוח העיבוד של ה- iPad mini 4מסופק ע"י שבב A8 עם טכנולוגיית 64-ביט דור שני ברמת מחשב שולחני, שתוכל להתמודד גם עם האפליקציות התובעניות ביותר שלכם. בין אם אתם עורכים וידאו, מחפשים תצלומים, או שניהם, חוויית המשתמש שלכם תהיה חלקה וזורמת.
מצלמות אייפד 4 מיני

שתי מצלמות מדהימות. מסוות בחוכמה כ-iPad.

מצלמת ה-iSight ב-iPad mini 4 מספקת אופטיקה מתקדמת, חיישן משופר, ומעבד אות-תמונה בעיצוב Apple. היא כוללת גם מאפיינים שימושיים כגון צילום פנורמי, צילום וידאו time-lapse ובהילוך אטי, צילום מושהה ב-timer mode ורצף מהיר של תמונות סטילס ב-burst mode. גם מצלמת ה-FaceTime HD הקדמית עוצבה מחדש, עם חיישן מעודן ופיקסלים גדולים יותר לקבלת ביצועים טובים עוד יותר בתאורה חלשה. והתוצאה? כל תמונות הסטילס וצילומי הווידאו שלכם – וגם שיחות הווידאו ותצלומי הסלפי – נראים חיים להפליא.
אייפד 4 מיני

בטיחות מתקדמת. ממש בקצה האצבע.

ב-iPad mini 4 מיושמת טכנולוגיית ה-Touch ID שהופכת את טביעת האצבע שלכם לסיסמה המושלמת, הבלתי נשכחת. כך תוכלו לשחרר את המכשיר שלכם מנעילה בנגיעה אחת בלבד ולשמור על המידע האישי שעליו מוגן, גם כשאתם משתפים את ה-iPad עם מישהו אחר. ה- Touch IDמאפשרת גם לבצע רכישות מוגנות ב-iTunes, ב-iBooks וב-App Store. ועם Apple Pay, תוכלו לבצע רכישות בתוך האפליקציות החביבות עליכם התומכות במאפיין, במהירות, בנוחות ובבטחה.
אייפדים

חוויה טובה יותר בכל נגיעה.

ה-iPad mini 4 מריץ את iOS 9, מערכת ההפעלה למכשירים ניידים המתקדמת והבטוחה ביותר בעולם. התחושה שה- iOS 9פשוט נועדה ל-iPad אינה מקרית. עם אפליקציות משופרות ומאפיינים חדשים כגון Slide Over (הסטת אפליקציה פעילה הצידה), Split View (מסך מפוצל) ו- Picture in Picture(תמונה בתוך תמונה), ה- iOS 9מאפשרת לכם לעשות יותר, בדרכים יעילות אך פשוטות. בין אם מדובר בסקירת הודעות תוך כתיבת מענה לדוא"ל או ביצירת מצגת תוך צפייה במשחק גדול, מערכת iOS 9 עוזרת לכם להפיק מה-iPad יותר מתמיד.
קישוריות אייפל מיני 4

קישוריות אלחוטית מהירה.

ה-iPad mini מתחבר לרשתות Wi-Fi וסלולריות מהירות, כך שתוכלו להוריד תוכן, לגלוש ברשת ולשתף במסמכים − כמעט מכל מקום. כאשר אין בסביבתכם נקודת Wi-Fi חמה, דגם ה-Wi-Fi + Cellular* מחבר אתכם לרשתות סלולריות מהירות ברחבי העולם. ועם כרטיס Apple SIM תוכלו לבחור תוכנית שירות סלולרית במהירות ובקלות ביותר מתשעים מדינות
4 אייפדים

אפליקציות שנועדו ל-iPad. ולכל דבר שתרצו לעשות אתו.

ה-iPad mini 4 מגיע עם אפליקציות מובנות יעילות לדברים שאתם/ן עושים מדי יום, כגון גלישה ברשת, בדיקת דוא"ל, עריכת סרטים ותמונות, כתיבת דיווחים וקריאת ספרים. וב- App Storeזמינות עוד יותר אפליקציות נפלאות, שעוצבו במיוחד לניצול יתרונות מסך ה-Retina של ה-iPad (במקום פשוט לפרוס אפליקציות iPhone על iPad). כך שבין אם מדובר בצילום, משחקים, נסיעות או ניהול כספים, תמצאו אפליקציה שתעזור לכם לעשות זאת טוב יותר.
כיסויים לאייפד 4 מיני

כיסויים שנועדו ל-iPad mini 4. בצבעים שמתאימים לכל דבר אחר.

הכיסוי החכם – Smart Cover ל- iPad mini 4וכיסוי הסיליקון − Silicone Case, יגנו על המכשיר שלכם בכל מקום. שני הכיסויים עוצבו כצמד, הכיסוי החכם נצמד לחזית המכשיר שלכם בעוד כיסוי הסיליקון מתלבש במדויק על גב ה-iPad. יחדיו הם מספקים הגנה שזמינה בעשרה צבעים יפהפיים.
*תוכנית שירות סלולרית נמכרת בנפרד. רשתות LTE זמינות רק בשווקים נבחרים ודרך ספקיות מסוימות. המהירויות מבוססות על קצב העברת נתונים תיאורטי ונתונות לשינויים בכפוף לתנאים מקומיים. למידע על תמיכה ברשתות LTE, פנו לספקית שירותי הסלולר שלכם ועיינו באתר: www.apple.com/ipad/LTE.
חלק מהמאפיינים עשויים שלא להיות זמינים בכל המדינות או בכל האזורים. הקישו כאן לצפייה ברשימה המלאה .
תוכן אינו זמין בכל המדינות. זמינות כותרים נתונה לשינויים.