עבור לדף מפת האתר
החשבון שלי כמות פריטים בסל הקניות0 הסל שלי

מעבדת איידיגיטל

 
 
מעבדת איידיגיטל היא מעבדה מורשית מטעם חברת אפל, המספקת שירותי תיקונים ומגוון שירותי מומחים נוספים, עבור כלל מוצרי Apple.
כספק שירות מוסמך מטעם חברת אפל (Apple Authorized Service Provider)
מאז שנת 2007, אנחנו עומדים בתקנים בינלאומיים של מקצוענות ומספקים שירותים מגוונים, איכותיים ויעילים, לכלל מוצרי Apple.

אם אתם בעלי מחשב מסוג מאק (מקינטוש), שעון אפל (Apple Watch) או מכשירים ניידים - אייפון או אייפד - מבית אפל, - חשוב שתדעו כי צוות טכנאים מקצועי מבית איידיגיטל יעמוד לשירותכם לטיפולים או תיקונים בכלל מוצרי Apple שנרכשו בכל מקום בארץ או בחו"ל, בתוך או לאחר תום תקופת האחריות.

אם המכשיר שלכם חשוב לכם - אל תתפשרו על פחות. - אתם מוזמנים להגיע לכל אחד מסניפי רשת איידיגיטל, ולשלוח את המוצר למעבדה הראשית לתיקון איכותי.

המעבדה הראשית של איידיגיטל - תיקונים וטיפולים איכותיים לכל מוצרי Apple

המעבדה הראשית של איידיגיטל ממוקמת בפתח תקווה, ופועל בה לשירותכם צוות מיומן של טכנאים מוסמכים ומקצועיים. טכנאי המעבדה עוברים באופן שוטף התמחויות והכשרות בתיקון כל מוצרי Apple. המעבדה הינה מעבדה מוסמכת ומורשית על ידי חברת Apple , ומצוידת באבזור חדיש ובטכנולוגיות עדכניות, לתיקון מושלם של כל מוצרי Apple, החל ממחשבים מסוג מאק (מקינטוש), דרך אייפונים ואייפדים, וכלה בשעונים החכמים של אפל.

חשוב לציין, כי חברת Apple עצמה קובעת סטנדרטים גבוהים הן לעמדות העבודה והן להסמכות הטכנאים במעבדה. כמו כן, תהליכי הטיפול והתיקון במוצרי Apple מבוצעים על פי פרוטוקולים שנקבעו בחברה.
יש כאן כפל מסרים בשני המשפטי שלעיל.

לאחרונה, נחנכה מעבדה מקצועית נוספת מבית איידיגיטל, בתוך סניף איידיגיטל בקניון רמת אביב, לשירות תושבי האזור. גם מעבדה זו, תוכננה ופועלת בהתאם לתקנים המחמירים של Apple ובשיתוף פעולה מלא עם טכנאי החברה.

חלפים מקוריים באיכות גבוהה

במעבדת איידיגיטל המלאי המגוון והגדול ביותר בארץ של חלפים לכלל מוצרי Apple, מה שאומר - צמצום משמעותי בזמני המתנה להגעת חלפים, שימוש בחלפים מקוריים ואיכותיים בכל עת, ובשורה התחתונה - תיקון איכותי ומהיר של מכשירי Apple.

תקשורת שוטפת עם חברת Apple

בהתאם לפרוטוקול הנוקשה שנקבע על ידי חברת Apple, המעבדה עושה שימוש רק בציוד בדיקה מטעם החברה עצמה, ואנחנו נמצאים בקשר שוטף עם טכנאים בחברה, לקבלת עדכונים ותקשורת ישירה עימם במידת הצורך.

שירותים נוספים

איידיגיטל מציעה שפע של שירותים בנוסף לשירותי טיפול ותיקון במכשירים מבית Apple. ביניהם - תוכלו לקבל שירותי גיבוי והעברת מידע בין מכשירי Apple, ייעוץ טכני ואפילו ייעוץ מקצועי בנוגע לתפעול המכשיר. 16 הסניפים של רשת איידיגיטל, בפריסה ארצית, מאפשרים השארת כל מכשיר של אפל לתיקון - וקבלתם בחזרה אל החנות לאחר תיקון מקצועי ומושלם.

פריסת הסניפים מאילת בדרום ועד חיפה בצפון, כוללת סניפים בערים הבאות:

אילת - קניון מול הים
אילת- קניון אייסמול
באר שבע - הגראנד קניון
אשדוד - ביג פאשן
רחובות - קניון רחובות
חולון - קניון עזריאלי
ראשון לציון - קניון G
פתח תקווה - הקניון הגדול
תל אביב - קניון רמת אביב
תל אביב - דיזנגוף סנטר
תל אביב - מתחם שרונה
תל אביב - קניון עזריאלי
ירושלים - קניון מלחה
כפר סבא - קניון G
נתניה - מתחם ביג פולג
קרית ביאליק - הקריון
חיפה - גרנד קניון

בכל חנויות הרשת תוכלו לרכוש את מוצרי Apple ושפע של אביזרים לשימוש מושלם בהם.

שירות VIP לייעוץ טכני - צוות ה Experts לרשותך

בתל אביב (בסניף דיזנגוף סנטר ובסניף רמת אביב) בחיפה (בסניף הגרנד קניון) ובירושלים (בסניף קניון מלחה) מחכה לכם צוות Expert ייחודי, המעניק שירות מקצועי של ייעוץ טכני ואבחון ראשוני לפני תחילת תיקון,כאשר חלק מהתקלות ניתנות לתיקון כבר בסניף, וחלקן נשלחות למעבדה לתיקון. . על מנת לקבל שירות מהיר מצוות Expert, חשוב להתקשר מבעוד מועד לסניף שאליו תגיעו, ולקבוע פגישה. הביאו עימכם את ה - Apple ID שלכם.

שלחתם את האייפון למעבדה? לא יכולים להסתדר בלעדיו? קבלו מכשיר חלופי למשך התיקון

מעבדת איידיגיטל מקפידה לחשוב על כלל ההיבטים שיאפשרו להעניק לכם שירות תיקונים מקצועי ונעים עבור מוצרי Apple שלכם. מעבר למלאי חלפים גדול המאפשר ביצוע תיקונים מקצועיים במהירות - אנחנו מאפשרים גם קבלת מכשיר אייפון חלופי למשך זמן התיקון באייפונים, (יש להשאיר פיקדון) וכמובן - במקרים של תיקונים מורכבים ויקרים (מעל 490 ש"ח) - נתקשר לאשר ביצוע התיקון טרם תחילת העבודה, ובמקרה שתחליטו לוותר על התיקון, יוחזר לכם מכשירכם בעלות הבדיקה בלבד (50 ש"ח).