החשבון שלי כמות פריטים בסל הקניות0 הסל שלי

חווית אפל ישראל

רשת iDigital הינה רשת הפרימיום היחידה בישראל למכירת מוצרי Apple.הרשת הינה (APR (Apple Premium Reseller ומהווה את הפורמט הקמעונאי היוקרתי ביותר של Apple.
רבים רואים באיידיגיטל כאפל ישראל וזאת לאור החוויה הקמעונאית הייחודית, נראות החנויות, מגוון מוצרי Apple, המקצועיות של נציגי המכירות ומגוון שירותי המומחים.
סוד ההצלחה של אפל הוא בכך שהיא מייצרת ומשווקת מוצרים בעיצוב מרהיב, בטכנולוגיה הכי מתקדמת, באיכות הכי גבוהה ועם ממשק משתמש נוח וידידותי וזאת במקביל להענקת חוויית קנייה ייחודית באמצעות חנויות מעוצבות מוקפדות שמהוות מוקד עלייה לרגל.
Apple מהווה את חוד החנית של טכנולוגיית מוצרי הסלולר והמחשוב המשולבים במותג החזק והנחשק בעולם.

כל מי שחפץ ליהנות מהחוויה של אפל מוזמן להגיע לאחד מ
סניפי רשת iDigital, רשת הפרימיום היחידה של אפל בישראל - Apple Premium Reseller (APR).
חנויות ה- APR ברחבי העולם הם חנויות הפועלות על פי כללים ספציפיים שנקבעו ע"י Apple וצוותי המכירות והיעוץ שבחנויות מקבלים הכשרה והסמכה במתודולוגיות ייחודיות שפותחו ע"י Apple עבור פורמט ה- APR.
iDigital פועלת במקביל לחברת iCon Group, יבואנית ומפציה רשמית של מוצרי Apple בישראל והמפיצה הבלעדית של מחשבי ה-Mac. 

 


iDigital – המומחים של אפל בישראל
מומחיות -מקצועיות - איכות - שירות

אנו ברשת iDigital מחויבים להביא לישראל את כל עקרונות המומחיות, המקצועיות, האיכות, שירות והמכירה של חברת אפל העולמית ובפועל לשמש כאפל ישראל.
בנוסף למכירת כל המוצרים הידועים של Apple – iPhone, Mac, iPad, Apple Watch, AirPods ועוד, אנו מציעים ללקוחותינו את המגוון הרחב ביותר של האביזרים והמוצרים המשלימים למוצרי אפל השונים.
מגוון האביזרים והמוצרים המשלימים גם הוא עומד בסטנדרטים של אפל ומורכב ממגוון רחב של מוצרים מבית Apple או של מותגים מובילים ואיכותיים כמו- STM, OTTERBOX, SPECK, RHA, BOSE, JBL, LACIE, SONY, MARLEY, SATECHI, KANEX, BELKIN, ועוד.
את כל מוצרי אפל ומגוון המוצרים והאביזרים המשלימים תוכלו להשיג בסניפי הרשת או בחנות המקוונת באתר שלנו.

לרשות לקוחותינו אנו מעמידים שתי מעבדות שירות מורשות ע״י Apple לתיקון וטיפול במוצרי Apple בישראל.
המעבדות פועלות בהתאם לתקנים המחמירים של Apple ובשיתוף פעולה מלא עם טכנאי החברה.
המעבדה הראשית בפתח תקווה והמעבדה בסניף רמת אביב מאפשרות ללקוחות iDigital ליהנות משירות תיקונים איכותי ומקצועי במעבדה מורשית של Apple בישראל, עם חלקי חילוף מקוריים של אפל.


המעבדה ברמת אביב מאפשרת ללקוחות ליהנות משירות תיקונים מהיר במיוחד כאשר מהירות התיקון הינה מהירה במיוחד-
•מכשירי iPhone יתוקנו תוך יום אחד בלבד!
•מחשבי Mac יתוקנו בתוך יומיים בלבד!

בנוסף לקוחות איידיגיטל שרכשו מכשיר של אפל בישראל זכאים לתמיכה טלפונית בחינם במשך שלושה חודשים מרכישת המכשיר.
כמו כן לקוחותינו זכאים למגוון שירותי מומחים כמו העברת מידע ממכשיר אפל ישן למכשיר אפל חדש, פתיחת Apple ID, הגדרת חשבון מייל ועוד מגוון שירותים רבים למוצרי Apple.
בחודש יולי 2018 השיקה איידיגיטל את iExpert מרכז הידע וההדרכה בעברית למוצרי Apple. במתחם באתר ניתן למצוא מגוון רחב של הדרכות וידאו, מדריכים כתובים, טיפים ועוד.
כמו כן במסגרת המהלך הושקו מגוון הדרכות אישיות לשימוש במוצרי אפל שניתן להזמין בסניפי הרשת.
אנו מעמידים מערך שירות מקצועי באמצעות סניפי הרשת, דלפקי האקספרטים, בפייסבוק, באמצעות המייל והמוקד שירות הלקוחות של איידיגיטל המאויש בנציגים שהוכשרו במיוחד על מנת לספק שירות לכל דורש.
תוכלו ליצור קשר בטלפון- 03-9005355
רשת iDigital ו-iDigital goodiz
27 סניפים בפריסה ארצית