AirPort Time Capsule

AirPort Time Capsule

נתב Wi-Fi מהיר עד פי שלושה.  נפח אחסון של עד 3TB לגיבוי אוטומטי.
 
גיבוי אלחוטי אוטומטי.

גיבוי אלחוטי אוטומטי.

התקנה בקליק. ואתם ערוכים לכל.

עם AirPort Time Capsule, אתם מקבלים באריזה אחת גם נתב לרשת Wi-Fi מהירה ביותר וגם מכשיר גיבוי קל לשימוש. רק התקינו אותו פעם אחת ו- AirPort Time Capsule יעשה את השאר. הוא עובד עם אפליקציית Time Machine במערכת OS X לגיבוי ה-Mac שלכם באופן אוטומטי ואלחוטי, כך ששוב לא תצטרכו לחשוש מאובדן של מידע חשוב כלשהו. הוא מגבה כל תצלום, כל קובץ, כל שיר. גם האפליקציות שלכם והגדרות ה-OS X נשמרות. AirPort Time Capsule מאחסן את כל במאגר של עד 2TB או 3TB*. 

 • בנינו מכונת זמן מהירה יותר.

  ה-  AirPort Time Capsule מתוכנן לעבוד בשיתוף פעולה חלק עם אפליקציית Time Machine על OS X Leopard או על גרסה מאוחרת יותר של מערכת ההפעלה, להגנה על המידע שלכם. הן עובדות יחדיו בצורה חכמה, כך שלאחר הגיבוי הראשוני מגובים רק הקבצים ששיניתם – באופן אוטומטי, אלחוטי וברקע. כיוון ש-Time Machine ממשיכה כל הזמן ליצור עותק מכל מה שנמצא על ה-Mac שלכם  ושומרת גרסאות רבות, כך שתוכלו לגשת בקלות לגרסאות קודמות של קובץ מסוים, של תיקייה, וגם של ה-Mac כולו. ועם העיצוב החדש לגמרי וטכנולוגיית  802.11ac Wi-Fiאולטרה-מהירה, גיבוי ה-Mac ל-AirPort Time Capsule מהיר בעד 50 אחוז מקודמיו*.

   

 • תוכנית גיבוי לכל מחשבי ה-Mac שלכם.

  אם יש לכם כמה מחשבי Mac בבית או במשרד, AirPort Time Capsule תוכל לגבות ולאחסן קבצים עבור כל אחד ממחשבי ה-Mac שעל הרשת האלחוטית המקומית. אין עוד צורך לחבר כונן חיצוני לכל אחד ממחשבי ה-Mac בכל פעם שרוצים לגבות אותו. AirPort Time Capsule חוסך לכם את העבודה. המחשבים שלכם תמיד מגובים – באופן אוטומטי ואלחוטי. 

   

יש בו הרבה מקום, מעל ומעבר.

יש בו הרבה מקום, מעל ומעבר.

 
AirPort Time Capsule הוא המקום האחד שבו תוכלו לגבות את הכל. הכונן הקשיח בגודל 2TB או 3TB, מעניק לכם את כל הקיבולת והבטיחות שאתם צריכים. אז בין אם יש לכם 250 שירים לגבות או 250,000 שירים, מקום הוא הדבר האחרון שיחסר לכם.
נתב Wi-Fi מהיר עד פי שלושה.

נתב Wi-Fi מהיר עד פי שלושה.

AirPort Extreme שובר שיאי מהירות.
תקן 802.11ac. ההגדרה החדשה למהירות.
עם טכנולוגיית 802.11ac בשלושה ערוצים, ה-AirPort Extreme מביא את מהירויות ה-Wi-Fi לשיאים חדשים. עכשיו תוכלו להשיג מהירויות העברת נתונים של עד 1.3 ג'יגה-ביט לשנייה* – פי שלושה מתקן 802.11n שקדם לה. זה אומר רשת Wi-Fi מהירה עד פי שלושה*. אתם מקבלים גם רוחב פס כפול, עם ערוצים ברוחב 80 מגה-הרץ שמספקים יותר מרחב, לזרימת נתונים מהירה מתמיד!

תמיכה בו-זמנית בפס כפול.
ה-AirPort Extreme מאופיין בפס כפול בו-זמני של 802.11ac Wi-Fi. זה אומר שידור סימולטני בשתי התדירויות, גם 2.4GHz וגם 5GHz. המכשירים שלכם, לא משנה באיזה ערוץ הם משתמשים, יתחברו באופן אוטומטי לערוץ הזמין הטוב ביותר, לקבלת הביצועים המהירים ביותר האפשריים.

Beamforming , אלומה ממוקדת על המכשיר שלכם.
ל- AirPort Extreme מערך אנטנות חזק עם יכולות עיצוב אלומה -Beamforming. לרוב הראוטרים אנטנות הפולטות אות Wi-Fi שווה ורציף בכל הכיוונים. אבל מערך אנטנות beamforming חכם יותר – הוא יודע היכן נמצא על הרשת מכשיר 802.11ac. AirPort Extreme מכוון את האות ישירות למכשיר ועוקב אחריו. כך אות ה-Wi-Fi שלכם חזק יותר, ברור יותר ומהיר יותר.
מעוצב מתוך מחשבה על ביצועים.

מעוצב מתוך מחשבה על ביצועים.

ה- AirPort Extreme מעוצב לביצועים- הוא גבוה יותר והאנטנות ממוקמות למעלה, מה שיותר בסיס גבוה יותר לפיזור האות. גם מספר האנטנות גדל לשש: שלוש לרצועת ה-2.4GHz ושלוש לרצועת ה-5GHz. ביחד עם טכנולוגיית 802.11ac האלחוטית, הן מאפשרות חיבור מהיר יותר, למרחק רב יותר, ועוצמתי יותר. הרף לתחנות בסיס Wi-Fi הורם, בכל מובן.

טביעת רגל קטנה יותר. יותר מקום על שולחן העבודה.
העיצוב האנכי החדש לא רק משפר את ביצועי ה-Wi-Fi, הוא גם מפנה לכם מרחב שימושי על השולחן. כבסיס רבוע שצלעו קצרה מעשרה סנטימטרים, טביעת הרגל של AirPort Extreme קטנה ב-64 אחוז בהשוואה לדגם הקודם. וכדי לשמור העיצוב הנקי המושלם של אפל, אפילו אספקת החשמל מובנית פנימה.

התקנה קלה.

התקנה קלה.

מהקופסה לרשת האלחוטית, במהירות.

עם AirPort Extreme, הכנת הרשת האלחוטית החדשה שלכם לעבודה דורשת פחות זמן ופחות מאמץ הודות לתומך ההתקנה המובנה במערכת iOS ובתוכנת AirPort Utility ל-OS X ולמשתמשי Windows PC − AirPort Utility זמינה להורדה בחינם. מיד עם חיבור ה- AirPort Extreme לחשמל ולמודם DSL או קווי, תוכלו לעקוב אחר הוראות ההתקנה הפשוטות המופיעות על המחשב או על מכשיר ה-iOS. אין צורך במעקב אחר שלבי התקנה מורכבים ובלמידת מינוח מעורפל. תומך ההתקנה עושה את כל העבודה, כך שאתם פטורים ממנה.

iPhone ו-iPad

 • 1.

  להתקנת הרשת שלך, בתפריט הגדרות (Wi-Fi settings), הקש על תחנת הבסיס .Airport
  1.
 • 2.

  בחר באפשרות Create a New Network (צור רשת חדשה), תן סיסמה לרשת, והקש על Next.
  2.
 • 3.

  עכשיו את/ה מחובר/ת לרשת החדשה שלך. הקש על Done והרשת עובדת.
  3.

Mac

 • 1.

  להתקנת הרשת שלך, הקש על אייקון ה-Wi-Fi בסרגל התפריט ובחר בתחנת הבסיס Airport.
  1.
 • 2.

  בחר באפשרות Create a New Network (צור רשת חדשה), תן סיסמה לרשת, והקש על Next.
  2.
 • 3.

  עכשיו את/ה מחובר/ת לרשת החדשה שלך. הקש על Done והרשת עובדת.
  3.
נהלו את רשת ה-Wi-Fi שלכם ממכשיר ה-iOS או מה-Mac.

נהלו את רשת ה-Wi-Fi שלכם ממכשיר ה-iOS או מה-Mac.

מרגע שהרשת שלכם מותקנת, תוכנת AirPort Utility ל-iOS ול-OS X מאפשרת לנהל אותה ולפקח עליה מה-iPad שלכם, iPhone, iPod touch או Mac. ה-AirPort Extreme שלכם מופיע באופן גרפי על המסך, כך שתוכלו לראות את ההגדרות שלכם במבט מהיר, לעשות שינויים, ליישם עדכונים, ועוד.
הורידו את AirPort Utility ל-iOS בחינם מה-App Store
שיתוף במדפסת ובכונן קשיח.

שיתוף במדפסת ובכונן קשיח.

מגדל הפיקוח האלחוטי שלכם.

 • שיתוף קבצים פשוט ומוגן.

  ה- AirPort Extreme יכול להפוך את כונן ה-USB החיצוני שלכם לכונן מאובטח שאותו תוכלו לשתף באמצעות רשת ה-Wi-Fi ולגשת אליו בבטחה דרך האינטרנט. כל המסמכים, סרטי הווידאו, התצלומים וקבצים אחרים הופכים באופן מיידי נגישים לכל משתמש ברשת, בין אם מדובר במשתמשי Mac או PC. זהו פתרון מושלם לשיתוף קבצים, לשיתופי פעולה בפרויקטים ועוד!
 • הדפסה ללא כבלים.

  יציאת ה-USB 2 על AirPort Extreme נהדרת גם לשיתוף מדפסת ברשת האלחוטית. פשוט חברו אליה את המדפסת וכל המשתמשים ברשת יוכלו ליהנות משירותיה של מדפסת זמינה אחת מרכזית. באופן אלחוטי, כמובן*.
תאימות ובטיחות.<BR>חוויה מקוונת בטוחה יותר לכולם.

תאימות ובטיחות.
חוויה מקוונת בטוחה יותר לכולם.

עִבדו עם רשת מוגנת ובטוחה.
AirPort Extreme כולל חומת-אש מובנית שיוצרת חיץ בין הרשת שלכם לבין רשת האינטרנט ומגינה על הנתונים שלכם מפני מתקפות זדוניות. בזמן התקנת AirPort Extreme, חומת האש מופעלת באופן אוטומטי, כך שאתם לא צריכים לעשות שום דבר מלבד ליהנות מהרשת עם שקט נפשי.

רשת אלחוטית לאורחים.
עם מאפיין ה- guest networking(חיבור אורחים לרשת), תוכלו להגדיר רשת Wi-Fi נפרדת לאורחים. השתמשו בסיסמה שונה או צרו רשת לאורחים בלי סיסמה. רשת לאורחים מאפשרת גישה לאינטרנט בלבד, כך שהרשת העיקרית שלכם, כולל כל כונן קשיח חיצוני, מדפסת ומכשירים אחרים כלשהם שמחוברים לרשת המקומית, נשארת מוגנת.

התחברו ל-Wi-Fi מכל מכשיר.
Mac. PC. iPhone. iPad. Apple TV. ממש כל מכשיר תומך-Wi-Fi יעבוד עם ה-AirPort Extreme מאחר והוא תואם למכשירים המיישמים מפרטי Wi-Fi שונים: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n ו-802.11ac.

התחברו דרך הנתיב החוטי אם תרצו.
נתב ה- AirPort Extreme כולל שלוש יציאות Gigabit Ethernet לרשת תקשורת מקומית (LAN) לקבלת חיבור חוטי מהיר למחשב שולחני, כונן רשת, מקלט וידאו דיגיטלי (DVR) או מכשיר אחר.
הכירו את משפחת AirPort.

הכירו את משפחת AirPort.

לקבלת גיבוי אלחוטי אוטומטי של נתונים, בחרו ב-AirPort Time Capsule.
ונתב ה- AirPort Extreme מספק Wi-Fi במהירות גבוהה עד פי שלושה.
הכירו את Airport Extreme

1. 1TB = טריליון בייטים; הפרמוט מקטין את הקיבולת בפועל.
2. מבחן הביצועים נערך ע"י Apple בחודש מאי 2013 על תחנות בסיס AirPort Time Capsule בתהליך הייצור עם מפרט 802.11ac ונפח אחסון של 2TB, על תחנות בסיס AirPort Time Capsule מוכנות, עם מפרט 802.11n (דור רביעי) ונפח אחסון של 2TB, ועל יחידות MacBook Air 11-אינץ' בתהליך הייצור מבוססות מעבד ליבה כפולה Intel Core i5 במהירות  1.3GHzעם 4GB זיכרון (RAM). הרשת האלחוטית הוגדרה עם הצפנת WPA2. הביצועים נתונים לשינויים בכפוף להגדרות רשת, מרחק, הפרעות אלחוטיות וגורמים אחרים. מבחני ביצועים נערכים תוך שימוש במכשירים ספציפיים ומשקפים בקירוב את רמת ביצועי הגיבוי האלחוטי של אפליקציית Time Machine לכונן AirPort Time Capsule.  
3. הנתון מבוסס על מהירויות שיא תיאורטיות. המהירויות בפועל יהיו נמוכות יותר.
4. הערכת הביצועים מבוססת על השוואה עם מוצרי Apple בתקן 802.11n. ההשוואה מניחה רשת AirPort Time Capsule עם מחשב שתומך בטכנולוגיית 802.11ac. אם מוצרים בתקן 802.11a/b/g  יצורפו לרשת, המהירות תהיה נמוכה יותר והטווח יתקצר. הגישה לרשת האלחוטית דורשת מכשיר תומך Wi-Fi. המהירויות בפועל עשויות להשתנות בכפוף לטווח, למהירות החיבור, לתנאים בשטח, לגודל הרשת, ולגורמים אחרים.
5. הדפסה אלחוטית דרך מדפסת USB דורשת מדפסת תואמת ומערכת הפעלה OS X מגרסה 10.2.7 ומעלה, או Windows XP (SP3) , Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) או Windows 8.