עבור לדף מפת האתר
החשבון שלי הסל שלי

רמקול אלחוטי B&O BEOPLAY A6

מחיר: 4,990 
רמקול אלחוטי עם טכנולוגיית סאונד True 360 תוצרת חברת Bang & Olufsen היוקרתית
מותג: B&O
מק"ט BO-A6-WHT
רמקול אלחוטי B&O BEOPLAY A6
ה- BeoPlay A6 מעוצב בהקפדה מהחומרים האיכותיים ביותר, ותוכנן כך שישמיע את הסאונד העשיר והמדויק ביותר מכל מקום שבו הוא נמצא. הרמקול ניתן לתליה על הקיר, להנחה על הרצפה או על שולחן- הוא נראה מצוין ונשמע מצוין בכל מקום שתבחרו להניח אותו! ממשק אינטואיטיבי על גבי החלק העליון של הרמקול מופעל על ידי מגע קל, באמצעות חיישני תנועה.
 
ה- BeoPlay A6 מעוצב מהחומרים האיכותיים ביותר, כולל כיסוי בד ייחודי העשוי מצמר ומיוצר על ידי חברתKvadrat הבד תוכנן ועוצב בשיתוף פעולה בין BeoPlay לחברת Kvadrat, ויוצר שלמות מדהימה בין איכות הסאונד המועברת דרכו לבין המראה הייחודי של חוטים צבעוניים משולבים בהשראה של עיצוב רהיטים. הכיסוי ניתן להחלפה על מנת להתאים אותו לסביבה. כיסויים נוספים נמכרים בנפרד. ניתן לבחור בין מגוון צבעים ייחודיים:  Light Grey, Dark Grey, Dark Rose ו- Dusty Blue.
 
מעבר לעיצוב הייחודי, למערכת הזו יש יכולות סאונד מרשימות! היא תוכננה כך שתתחבר לכל מקור מוזיקה אפשרי, דרך מספר טכנולוגיות אפשריות כמו: WiFi, AirPlay, DLNA  או  Bluetooth 4.0.עם טכנולוגיית BeoLink Multiroom  ניתן לחבר מוצרים אחרים של Bang & Olufsen הנמצאים בחדרים אחרים של הבית לכדי מערכת Multiroom אלחוטית אחת- בצורה זו ניתן לשדר את אותו קטע מוזיקה בכל החדרים בבית!
 
המערכת תוכננה כך שלא משנה איפה תניחו אותה- היא תישמע נהדר. פשוט בוחרים באופציה המתאימה במתג ה- Sound Adaption והמערכת מתאימה את הבאסים באופן אופטימלי למיקום הנבחר: כאשר הרמקול תלוי על הקיר, כאשר הוא מוצב בפינת החדר או במיקום חופשי. המערכת קלה מאוד להזזה- פשוט אוחזים בידית הממוקמת בנוחות בחלקו האחורי של הרמקול ומעבירים!
מערכת המוזיקה העוצמתית הזו כוללת 5 ערוצי הגברה:  2 x 60 watt class D for woofer, 1 x 60 watt class D for full range, 2 x 30 watt class D for tweeter.
 
ארבעה מתוך 5 הרמקולים מופנים לחלק הקדמי של המערכת ואחד מופנה לחלק האחורי שלה, על מנת למקסם את יכולת הריווח של המוזיקה המופקת ממנה. המבנה המחורר של חלקה האחורי של המערכת נעים גם לעין אבל במיוחד לאוזן- יש לו תפקיד משמעותי בהפצת הסאונד באופן אופטימלי ברחבי החדר.
iPadiPhone