MacBook Air

MacBook Air

ככל שמביטים בו, הוא נעשה יפה יותר.

ה-MacBook Air דק וקל להפליא, זה ברור. אך עיצבנו אותו גם כמחשב חזק, רב-יכולות, יציב, שכיף להשתמש בו. עם זמן סוללה
ארוך מספיק כדי לשרת אתכם במשך כל היום. זהו ההבדל בין מחשב נייד פשוט דק וקל, לבין נייד דק וקל, ועוד הרבה יותר מזה.
דק, קל, יציב. תודה לך, כונן flash.

דק, קל, יציב. תודה לך, כונן flash.

אחסון ה-flash עוזר בהפיכת ה-MacBook Air לדק וקל להדהים – רוחבו פחות מאינץ', ומשקלו מסתכם ב-1.08 ק"ג1. Flash הוא גם כונן solid state, כלומר, אין בו חלקים נעים. לכן הוא אמין, יציב, ושקט. והוא תופס הרבה פחות מקום מכונן קשיח רגיל: כ-90 אחוז פחות, ליתר דיוק. כך מתפנה מרחב לדברים חשובים אחרים, כגון סוללה גדולה יותר. התוצאה היא מחשב נייד ששוקל כמעט כלום ועובד במשך כל היום. זוהי תמצית הניידות.
תאורת מקלדת חדשנית

תאורת מקלדת חדשנית

כל אחד יכול לנסות לעשות מחשב מחברת שיהיה דק וקל-משקל. אך ההצלחה נמדדת בעמידה במשימה מבלי לעגל פינות. זוהי הסיבה לכך שה-MacBook Air מאופיין במקלדת בגודל מלא, נוחה להקלדה בדיוק כמו מקלדת שולחנית. והמקלדת מוארת בתאורה אחורית, כך שתוכלו להקליד בקלות גם בסביבה עם תאורה חלשה. חיישן מובנה מזהה שינויים בתאורה בסביבת ההפעלה, ומכוונן את תאורת המקלדת ובהירות המסך באופן אוטומטי, כדי לספק לכם את התאורה המושלמת לכל סביבה.
הדרך הטובה ביותר לגעת במחשב שלכם.

הדרך הטובה ביותר לגעת במחשב שלכם.

טכנולוגיית הרב-מגע משתתפת למעשה בכל מוצר של Apple. זוהי הדרך הטובה ביותר, והאישית ביותר, לנהל אינטראקציה עם המכשירים שלכם. והדרך האופטימלית לחוות רב-מגע על מחשב נייד היא באמצעות משטח עקיבה. כך בדיוק זה עובד במקרה של MacBook Air. על משטח העקיבה הרחב, העשוי כולו זכוכית, אין כפתורים כיוון שכולו כפתור. ועם מחוות הרב-מגע במערכת OS X, תוכלו לתקשר עם ה-MacBook Air בדרכים אינטואיטיביות ומוחשיות מתמיד.
סוללה שתוכל לשרת אתכם במשך כל היום. והחודש.

סוללה שתוכל לשרת אתכם במשך כל היום. והחודש.

לו הייתם יכולים להסתכל לתוך ה-MacBook Air, הייתם נוכחים בעובדה חשובה: המרחב הגדול יחסית המוקצה לסוללה. הדבר התאפשר הודות להכללת רכיבים אחרים קטנים יותר, כגון אחסון ה-flash. וכאשר המטרה היא לעצב את מחשב המחברת המושלם לשימוש יומיומי, מתן קדימות לסוללה הוא מהלך הגיוני. עם דגם ה-11 אינץ' של MacBook Air תקבלו עד 9 שעות עבודה לאחר כל טעינה, לגלישה ברשת או צפייה בסרטים מ-iTunes. ולדגם ה-13 אינץ' זמן סוללה מדהים של עד 12 שעות2. אם תשאירו את ה-MacBook Air במצב שינה למשך יותר מ-3 שעות, הוא ייכנס למצב Standby. כלומר, תוכלו לחזור אל ה-MacBook Air כעבור עד חודש שלם – והוא יתעורר בן רגע. הזמן לטובתכם, באדיבות MacBook Air.
עניין של יופי. ושל יציבות.

עניין של יופי. ושל יציבות.

ה- MacBook Air מאופיין בעיצוב unibody, הן של המעטפת החיצונית והן של המסך. מבנה unibody משמעו דיוק רב יותר, עיצוב מסובך פחות, ועם פחות חלקים. כל אלו מיתרגמים למחשב מחברת דק וקל-משקל במידה יוצאת דופן, ועם זאת חסון דיו כדי לעמוד בקשיים הכרוכים בשימוש היומיומי. בנוסף, ה- MacBook Air מכיל חידושים שלא תמצאו בשום מקום אחר – כמו מחבר ה-MagSafe 2 לחיבור לחשמל, שיינתק מהמחשב בקלות ובבטחה, אם נתקלתם בטעות בכבל החשמל.


מחבר MagSafe 2
כבל החשמל המגנטי מתחבר בבטחה למחשב, וניתק בצורה נקייה. 
1. המשקל נתון לשינויים קלים בכפוף לתצורה ולתהליך הייצור.
2. הביצועים נערך ע"י Apple בחודש מרץ 2014, על יחידות MacBook Air 13 אינץ' בתהליך הייצור, מבוססות מעבד ליבה כפולה Intel Core i5 במהירות 1.4GHz, ועל יחידות MacBook Air 11 אינץ' בתהליך הייצור, מבוססות מעבד ליבה כפולה Intel Core i5 במהירות 1.4GHz. המבחן האלחוטי ברשת מודד את חיי הסוללה באמצעות גלישה אלחוטית ב-25 אתרי אינטרנט פופולריים כאשר בהירות המסך מכוונת ל-12 הקלקות מהרמה הנמוכה ביותר, או ל-75%. מבחן הצגת סרטי ה-HD מודד את זמן הסוללה באמצעות הרצת תוכן HD-720p כשבהירות המסך מכוונת ל-12 הקלקות מהרמה הנמוכה ביותר, או ל-75%. מבחן מצב ה-standby מודד את חיי הסוללה באפשרו למערכת להיכנס למצב standby בעודה מחוברת אל רשת אלחוטית ועם חשבון iCloud פעיל, כאשר יישומי Safari ו-Mail פתוחים, וכל הגדרות המערכת נותרות בברירת המחדל. זמן הסוללה נתון לשינויים קלים בכפוף לשימוש ולתצורה. למידע נוסף, ראו .www.apple.com/batteries