עבור לדף מפת האתר
החשבון שלי הסל שלי
פותחים שנה חדשה עם iPad חדש בטרייד-אין אטרקטיבי במיוחד!
עד 1,000 ש"ח החזר על ה-iPad הישן שלכם.
 
ה-iPad Pro הוא ה-iPad המתקדם והחזק ביותר מבית Apple. הוא אינו רק טאבלט אלא מחשב מקצועי לכל דבר.
 
מהיום תוכלו לייצר תכנים ב-iPad שלכם עם יכולות של מחשב מקצועי ולצרוך תכנים באיכות שלא הכרתם
עם מסך הרטינה ו-4 הרמקולים לאיכות תמונה וסאונד שאין שני לה.
עם ה-Apple Pencil, תוכלו לשדרג את יכולות צריכת ויצירת התוכן עם ה-iPad Pro החדש שלכם. 
 
 
ועכשיו מבצע טרייד אין אטרקטיבי:
קבלו עד 1,000 ש״ח עבור הiPad הישן שלכם*
והתקדמו לעולם ה-iPad Pro.
 

לבדיקת שווי מכשירכם* >

 • “iPad Pro 12.9

  עם תצוגת Retina מרהיבה בלמינציה מלאה בגודל 12.9 אינץ' ושבב A9X רב-עוצמה,  ה-iPad Pro הוא ה-iPad הגדול והחזק מכולם. בנוסף, הוא מצויד במערכת שמע הכוללת ארבעה רמקולים, במצלמות iSight ו-FaceTime HD מתקדמות, בתקשורת אלחוטית מהירה במיוחד וב-Touch ID, כדי   שתוכל להיות יותר יצירתי ופרודוקטיבי ברמה אחרת לגמרי. דגם זה של iPad Pro תומך במקלדת Smart Keyboard וב-Apple Pencil, ועם זאת מתהדר בעובי של 6.9 מ"מ ובמשקל 713 ג' בלבד.
  “iPad Pro 12.9
 • “iPad Pro 9.7

  ה-iPad Pro בגודל 9.7 אינץ' מספק ביצועים מדהימים בגודל הפופולרי ביותר של iPad. בנוסף לתצוגת ה-Retina המתקדמת ביותר שלנו, הוא מצויד בשבב A9X רב-העוצמה, במערכת שמע הכוללת ארבעה רמקולים, במצלמות 12MP iSight ו-5MP FaceTime HD, ב-Touch ID ובתקשורת אלחוטית מהירה במיוחד. דגם זה של  iPad Pro תומך במקלדתSmart Keyboard וב-Apple Pencil, ועם זאת מתהדר   בעובי של 6.1 מ"מ ובמשקל 437 ג' בלבד.
  “iPad Pro 9.7
 • Apple Pencil

  עם הדיוק המושלם שלו ברמת הפיקסל, ה-Apple Pencil מרחיב את ממשק ה-Multi-Touch ופותח אפשרויות יצירתיות חדשות. הוא רגיש להטיה וללחץ, ומאפשר ליצור מגוון משיכות מכחול ואפקטים אמנותיים – מהקו הדק ביותר ועד הצללה עדינה.
  מעבר להוספת היכולות החדשות ל-iPad Pro, ה-Apple Pencil גם נחווה כטבעי ותגובתי לגמרי, מרגע שתחזיקו בו לראשונה. ה-iPad Pro מזהה אם אתם משתמשים באצבע או ב-Apple Pencil, כך שתוכלו להשתמש בשניהם בו זמנית. ה-iPad Pro בשילוב ה- Apple Pencil הוא כלי עבודה ראשון במעלה לכל העוסק במקצועות העיצוב או הגרפיקה למיניהם.

   
 • Smart Keyboard

  המקלדת החכמה ל-iPad Pro תוכננה במיוחד כך שתתאים לגודל המכשיר- ״12.9 או ״7.9. המקלדת משמשת גם ככיסוי דק, קל ונוח, המאפשר לך לפרוס את המקלדת בקלות כשאתה זקוק לה, ולקפל אותה חזרה במהירות כשאין בה צורך.
  המקלדת מכוסה באריג מיוחד המקנה תחושה של מקשים תגובתיים, לקבלת הקלקה מדוייקת ולהגנת המקלדת מכתמים ונוזלים.
  המקלדת מתחברת ל-iPad באמצעות Smart Connector, המאפשר העברה דו-כיוונית של מתח ונתונים, כך שאין צורך לחבר, לקשר או לטעון את המקלדת.

* הערכת שווי המכשיר בטרייד אין מותנית בבדיקת המכשיר בחנויות הרשת. לא ניתן לבצע טרייד אין בחנות אונליין. בכפוף לתנאי התוכנית.