Apple Watch קלאסי
 
לענוד אותו זה לאהוב אותו.

לענוד אותו זה לאהוב אותו.

השעון ששינה את האופן בו אתם משתמשים ב-iPhone
ה- Apple Watch מאפשר לכם להעיף מבט בהתראות, תזכורות, שיחות נכנסות ועוד כל מיני אפליקציות, ולהגיב להם ברגע, ללא צורך לעצור מה שאתם עושים ולהוציא את האייפון מהכיס או התיק.
התרעות. תדע כשתרגיש.

התרעות. תדע כשתרגיש.

מאחר ואת ה- Apple Watch אתם עונדים על פרק כף ידכם, הוא יכול לאותת (לנקוש) לכם בעדינות כאשר מתקבלת התראה. זה מאפשר לכם לקבל את אותן התראות כמו בטלפון החכם שלכם - או רק מאלו שאכפת לכם מאוד מהם - באופן מיידי ובנוחות רבה.

התרעות, הודעות ועוד. ישר על פרק היד.

התרעות, הודעות ועוד. ישר על פרק היד.

 

ה- Apple Watch מאפשר לכם לעשות את הדברים שאתם עושים בכל יום, בקלות רבה יותר ובנוחות. התראות, Siri, הודעות, מוסיקה, מפות, ושיחות טלפון. הכל בלי להוציא את ה-iPhone מהתיק או הכיס.

הוא מספק מידע חשוב מתי ואיפה שאתם צריכים את זה. מחבר אתכם מייד לאנשים ולדברים החשובים לכם ביותר. כל זאת תוך שמירה על זמן מדויק.
כן, זהו שעון. אבל שלא כמו שדמיינתם לעצמכם מעולם.
תגיד את זה עם רגש.

תגיד את זה עם רגש.

אתם אפילו לא צריכים להשתמש במילים. תכונת המגע הדיגיטלי של שעון אפל מעניקה לכם דרכים ספונטניות משעשעות להתחבר עם עונדי שעון אפל אחרים, משורש כף יד לשורש כף יד.

Sketch
השתמשו באצבע כדי לצייר משהו במהירות עם צבעים רבים ככל שתרצו. חברכם בצד השני יכול לצפות בהנפשת האיור שלכם, ואז להגיב (לענות) ביצירה מותאמת אישית עבורכם.

Tap
תנו לחברכם או ליקירכם לדעת כי אתם חושבים עליהם באמצעות צורה שקטה ועדינה של נקישה אותה הם יחושו על שורש כף ידם. אתם אפילו יכולים להתאים אישית נקישות לאנשים שונים.

Heartbeat
כאשר אתם מניחים שתי אצבעות על המסך, חיישן פעימות הלב המובנה מקליט ושולח את קצב פעימות הלב שלכם. זוהי צורה פשוטה ואינטימית לספר למישהו את הרגשתכם.

חבר לכושר ולאורח חיים בריא.

חבר לכושר ולאורח חיים בריא.

שלוש טבעות היישום Activity (פעילות) מספקות תמונת מצב חזותית (ויזואלית) פשוטה של הפעילות היומית שלכם, ויכול לעזור לכם באופן נמרץ לשבת פחות, לנוע יותר, ולבצע פעילות גופנית. יש גם יישום ייעודי לאימון (Worhout).

Workout App
קבלו מדידות מפורטות במהלך אימון מסוים כמו רכיבה על אופניים, ריצה ומכשירים.

Activity App
הרגשת תחושה של הישגיות כאשר אתם סוגרים את טבעות התנועה, האימון והעמידה.

Third-Party Workout Apps
המשיכו להשתמש ביישומים האהובים עליכם. האימונים שאתם מבצעים איתם נלקחים בחשבון כדי לסגור את טבעות הפעילות.
אפליקציות שנבנו תוך מחשבה על פרק כף היד.

אפליקציות שנבנו תוך מחשבה על פרק כף היד.

שלא כמו ב-iPhone או במחשב המק שלכם, אתם באינטראקציה עם ה-Apple Watch רק לכמה שניות בכל פעם, מאפשר לכם להיות מעודכנים על הדרך. במבט חטוף, נקישה, או בקשת Siri מהירה, אתם יכולים להשיג רבות ממש בהינף יד. לאחר מכן לחזור מייד אל מה שהייתם בו.

יישומים מוכרים בצורה חדשה לגמרי
יישומי ה-iPhone בהם אתם משתמשים מדי יום עברו רענון ועיצוב כולל מחדש. לא גרסאות פשוטות וקטנות יותר, הם הותאמו במיוחד רק לשעון אפל. למעשה, אתם עשויים לגלות כי חלק מהיישומים המועדפים עליכם הם אפילו יותר נוחים לשימוש כאשר הם על פרק כף ידכם.
המידע שאתה צריך. במבט חטוף.

המידע שאתה צריך. במבט חטוף.

Glances הם "מבטים חטופים". הפרסונליזציה אותה השעון מאפשר לכם אינה רק ברמת הנראות, אלא גם ברמה הפונקציונאלית. גררו למסך את האפליקציות בהן אתם מתעדכנים בתדירות הגבוהה ביותר. השעה, הלו"ז, המיילים, התרעות, מזג האויר ועוד. נקישה על אחד מהגלנסים תפתח את היישום המתאים ותוכלו להתעדכן במבט חטוף.
אינדיבידואלי . בדיוק כמוך.

אינדיבידואלי . בדיוק כמוך.

כמה שהוא מתקדם וכל הפונקציות והאפליקציות שהוא מציע, ה- Apple Watch הוא בראש ובראשונה שעון. הוא ״טכנולוגיה לבישה״ וככזה הוא פריט אופנתי. דרך להבעה עצמית. ניתן להתאים לו רצועות במגוון צבעים וסגנונות (נמכרות גם בנפרד), מהספורטיבי לאלגנטי, מהגברי לנשי. הוא מלבני ומודרני, מגיע בשני גדלים: 42 מ״מ ו-38 מ״מ- קטן יותר ומתאים גם לנשים.

את המסך ניתן לעצב באיזה אופן שרוצים, החל מרקעים קיימים ועד תמונות של הילדים (מקבל את התמונות מהאייפון). כמו באייפון, גם בשעון ניתן להתאים את המידע המוצג לתחומי העיניין שלך: מעניין אותך לראות התרעות מ-YNET, שעה, מזג אוויר וסטטוס הפעילות היומית שלך - אין בעיה! הכל מוגדר בקלות מהאייפון.
בליבו, הוא שעון מדויק ביותר.

בליבו, הוא שעון מדויק ביותר.

 

שעונים באיכות גבוהה הוגדרו מזמן על ידי היכולת שלהם לשמור ללא אכזבה על זמן מדויק, ושעוני אפל לא יוצאים מכלל זה. בשיתוף עם ה-iPhone שלכם, הוא שומר על דיוק של 50 אלפיות השנייה מהזמן הגלובלי התקני. הוא גם מאפשר לכם התאמה עצמית של פני השעון בתצוגת השעה עם יותר משמעות, תוכן אישי הקשור לחייכם וללוח הזמנים שלכם.
מיליון דרכים לראות את הזמן.

מיליון דרכים לראות את הזמן.

 

מכשיר שאתם עונדים אינו דומה לזה שאתם שמים בתיק או בכיס שלכם, מאחר והוא מבטא בצורה רבה את הסגנון האישי שלכם. שעוני אפל מתוכננים להיות מותאמים אישית בצורה נרחבת, החל מהמראה שלהם ועד לאופן בה הם פועלים. כך שתוכלו לשלב סגנונות שונים, רקעים ורצועות, ליצירת מראה שעון מושלם עבורכם.
צורות ושימושים חדשים במראה השעון שלכם.

צורות ושימושים חדשים במראה השעון שלכם.

לניצול היתרון של הגודל ומיקום על שורש כף היד, שעון אפל תוכנן עם מערכת הפעלה ייחודית משלו - WatchOS. עם 2 WatchOS
אנו מעודנים יותר. מהיר יותר, יותר יישומים חזקים. שיפור אפשרויות תקשורת. ודרכים חדשות וחדשניות כדי להפוך את שעון אפל להיות שלכם.


פיתוחים עבור עבור 2 WatchOS
עם התכונות והיכולות החדשות אשר 2 WatchOS. מביא אל WatchKit, היישומים שלכם יכולים להשתלב אף בצורה הדוקה יותר עם שעון אפל.
נצלו את היתרונות של הכתר הדיגיטלי, מיקרופון, Taptic Engine, וחיישני הבריאות כדי לקדם את היישום של שעון אפל שלכם לשלב הבא.
עם WatchKit אתם יכולים להרחיב את היישום שלכם אל פני השעון עם שילובים שונים.

האינטראקציה עם שעון אפל מתחילה בצורת פני השעון. 2 WatchOS נותן לכם עוד יותר דרכים כדי להפוך את מראה
וביצועי השעון בדיוק למה שאתם אוהבים.


שעון זמן
בחרו מתוך מבחר קטעי וידיאו של שעוני זמן מסנוורים על פני 24 שעות במקומות סמליים מסביב לעולם.


תמונה
בחרו תמונה מיוחדת מה-Photo app על השעון שלכם והגדירו אותה כתמונת פני השעון שלכם. ועם תכונת Live Photos
תוכלו לראות אנימציה יפה של התנועה לפני ולאחר צילום התמונה.


אלבום תמונות
בכל פעם שתרימו את שורש כף ידכם, תמונה שונה תוצג מתוך התמונות המועדפות שלכם, או מאלבום שבחרתם.
חדשנות בכל אינטראקציה.

חדשנות בכל אינטראקציה.

ה-Apple Watch אינו כמו כל מכשיר אחר שיצרנו אי פעם, אך רצינו שהאינטראקציה איתו תהיה פשוטה ואינטואיטיבית כמו עם ה-iPhone או ה-Mac שלכם. לכן המצאנו דרכים חדשות לבחירה, ניווט ושימוש אשר מתאימים באופן אידיאלי למכשיר קטן הנענד על שורש כף היד. התוצאה היא חוויה כפולה, הייחודית ל-Apple Watch.
מגע. רגיש מספיק להבחין בלחץ.

מגע. רגיש מספיק להבחין בלחץ.

 

בנוסף לזיהוי מגע, ה-Apple Watch מסוגל להבחין בדרגות לחץ, דבר המוסיף ממד חדש לממשק משתמש. חיצה חזקה על המסך פותחת בקרות נוספות ביישומים כמו Messages ,Music ו- Calendar . פונקציה זו גם מאפשרת לבצע דברים כמו בחירה בין צורות מראה שעון שונות, הפסקה או סיום אימון וחיפוש כתובות ב-Maps.
Digital Crown. טוויסט מודרני על מאפיין קלאסי.

Digital Crown. טוויסט מודרני על מאפיין קלאסי.

בשעונים מכאניים, לכתר היה שימוש היסטורי לקביעת הזמן וכדי למתוח את הקפיץ המרכזי. ביצענו דימוי מחדש לכלי רב- תכליתי אשר עונה על האתגר הבסיסי של איך לנווט במסך קטן. ניתן להשתמש בכתר הדיגיטלי להגדלה והקטנה של תמונות, לדפדוף ברשימות, ולבצע בחירה, וכל זאת ללא הפרעה לצפייה שלכם. עם שעון מסע, הכתר מאפשר לכם לגלול דרך המרכיבים השונים שלכם כדי לראות מה קורה - או מה שכבר קרה - אתמול, היום ומחר. לחיצה על הכתר מחזירה אתכם לתצוגת השעה הנוכחית.

לראות את העתיד עם Time Travel
עם Time Travel (מסע בזמן), תוכלו לסובב את הכתר הדיגיטלי כדי לראות מה קורה - ומה כבר קרה - אתמול, היום ומחר. אתם יכולים לראות מה יהיה לדוגמה מזג האוויר בשעת ארוחת הצהריים שלכם בתוך מספר שעות. לבדוק את לוח הזמנים שלכם למחר. או לחזור אחורה בזמן כדי להתעדכן בכותרות של החדשות שאולי פספסתם. לחיצה על הכתר הדיגיטלי מחזירה אתכם לזמן הנוכחי.
יש Apple Watch לכל אחד.

יש Apple Watch לכל אחד.

בחירה שעון היא מאוד אישית. כמו כל הדברים שאתם עונדים, כיצד זה נראה הוא לא פחות חשוב כמו מה שהוא עושה. לכן ה- Apple Watch עשוי ממגוון רחב של חומרים ייחודיים, ומגוון אפשרויות הניתנות להחלפה, אשר אתם יכולים לערבב ולהתאים לקבלת השעון המושלם שלכם. החל מעיצוב פני השעון, עד בחירת צבע וחומר גוף השעון ומגוון רחב של רצועות בצבעים, סגנונות וחומרים שונים.
אלומיניום. בהיר, אבל לא קל משקל.

אלומיניום. בהיר, אבל לא קל משקל.

גוף השעון עשוי מסגסוגת אלומיניום מסדרה 7000 אשר החזקה ב-60% מסגסוגות רגילות. עם זאת, היא מאוד בהירה, מה שהופך אותה להיות מושלמת עבור אורח החיים הפעילים ביותר. היא גם טהורה ביותר, עם מראה עקבי מפליא אשר קשה להשיג עם סגסוגות אלומיניום מסורתיות.
פלדת אל-חלד. לא רק מעודנת. מהונדסת מחדש.

פלדת אל-חלד. לא רק מעודנת. מהונדסת מחדש.

החוזק והיופי של פלדת אל-חלד כבר מזמן הפכו אותה לחומר מועדף בשעונים יוקרה. עבור השעון, Apple לקחו פלדת אל-חלד 316L צרופה ובחישול קר הקשיחו אותה בכ-80%. שיפרו את התרכובת להשגת גימור דמוי ראי. והוסיפו שכבת פחמן דמוי יהלום ליצירת פלדת האל-חלד Space Black המרשימה שלהם.
זכוכית Ion-X. מחוזקת ברמה המולקולרית.

זכוכית Ion-X. מחוזקת ברמה המולקולרית.

כדי לשמור את אוסף דגמי הספורט קלים ככול האפשר, Apple השתמשו בזכוכית aluminosilicate - אותו חומר המשמש גם בחלונות של מעבורות חלל ורכבות מהירות. החומר מחוזק ברמה המולקולרית על ידי החלפה של יונים קטנים ביונים גדולים יותר, כדי ליצור שכבת פני משטח יותר קשה מאשר בזכוכית רגילה.

ספיר. היופי מגן על שעון אפל מהעולם.
בשעונים הקלאסיים, מכסה התצוגה עשוי מגביש ספיר. לאחר היהלום, ספיר הוא החומר השקוף הקשה ביותר על פני כדור הארץ. מה שהופך אותו לאידאלי עבור הגנה על מסך תצוגה Retina וחיישן פעימות לב. כדי להבטיח התאמה מדויקת למארז, הספיר נחתך באמצעות חוט משובץ יהלומים ומכונה מדויקת לצורתו הסופית. לאחר מכן הוא מלוטש במשך שעות רבות כדי להשיג את הגימור הרצוי.
שנה דברים בשניות.

שנה דברים בשניות.

כל רצועה חליפית גולשת בצורה מושלמת אל מקומה. לחצו בפשטות על לחצן שחרור הרצועה ותוכלו להחליף רצועות בהתאמה ללבוש שלכם, לפעילות שלכם או בהתאם למצב הרוח שלכם.
יום חדש. רצועה חדשה. מראה חדש.

יום חדש. רצועה חדשה. מראה חדש.

רצועה שונה יכולה לשנות באופן מידי את המראה של ה-Apple Watch שלכם. לכן אפל יצרו מגוון רחב של רצועות בפלדת אל-חלד, עור ו-fluoroelastomer. הרצעות ניתנות להחלפה בקלות ומספקות לכם אפשרויות רבות ליצירת השילוב הפרסונלי שלכם. אבזמים חדשניים, מעוצבים להפליא וסגרים מספקים גימור מלוטש ומושלם.
הטעינו במשך הלילה. ענדו במשך כל היום.

הטעינו במשך הלילה. ענדו במשך כל היום.

אתם רוצים להשתמש בשעון אפל במשך כל היום. לכן אפל נתנו לו סוללה שמחזיקה 18 שעות* אותה ניתן להטעין בסופו של היום ללא כל מאמץ. המטרה הייתה ליצור שעון אפל הניתן לטעינה קלה בחושך. מבלי להסתכל. בזמן היות השעון ער רק באופן חלקי. הפתרון שמשלב את טכנולוגית MagSafe עם טעינה אינדוקטיבית. אתם פשוט מחזיקים את המחבר ליד גב השעון, אשר בו נמצאים מגנטים הגורמים למחבר להיחטף ולהתחבר באופן אוטומטי.

כולם משתמשים בשעון אפל בצורה שונה, ובתכונות שונות וצורכים כמויות אנרגיה שונות מהסוללה. להלן כמה מדדים שימושיים לאפשרויות הסוללה:

- עד 48 שעות - שימוש רגיל כשעון
- עד 6.5 שעות - נגן אודיו
- עד 3 שעות - דיבור
- עד 6.5 שעות - אימון
- עד 72 שעות - מצב חסכון

מתאים ל-iPhone 5 ומעלה. רוב האפליקציות זמינות בצמוד למכשיר ה-iPhone בלבד. אורך חיי  הסוללה תלוי באופן השימוש בשעון. סימן מסחרי ו-©Apple Inc. 2015. כל הזכויות שמורות