איך זה עובד?

המסוק האלחוטי הראשון שנשלט באמצעות ה iPhone ,iPod touch או iPad באמצעות קישור Wi-Fi אלחוטי המובנה, תוכל לשלוט במסוק ה Parrot AR.Dron ולהשתמש ב iPhone/iPod touch או ב iPad כשלט רחוק. המסוק תוכנן לעבודה עם המכשירים של Apple ובחודשים הקרובים יהיה זמין גם במכשירים עם מערכות הפעלה אחרות. ניתן לשלוט במסוק גם במחשב עם מערכת הפעלה לינוקס וג'ויסטיק, באמצעות תוכנת AR.Drone Navigation המיועדת למפתחי אפליקציות.

לשחק עם שחקנים נוספים דרך רשת אלחוטית WiFi

תכונה מרתקת של המסוק היא האפשרות לשחק מול מסוקים נוספים ברשת אלחוטית, למסוק אפשרות ליצירת רשת אלחוטית שבה יהיו שותפים היכולים לשחק אחד מול השני. משחק ה AR.PURSUIT הינו משחק מלחמה בין שתי מסוקים, ניתן להרכיב על המסוקים כיסויים בצבעים שונים בכדי להקל על זיהוי השחקנים.

לשחק בבית ובחוץ

למסוק כיסויים שתי תצורות שונות, כיסוי לשימוש ביתי, וכיסוי לשימוש בחוץ.

לשחק בבית

באמצעות הכיסוי המלא, המגן על המדחפים, ניתן לשחק בתוך הבית מבלי לחשוש לפגיעה במסוק או בחפצים בבית.

לשחק בחוץ

באמצעות הכיסוי האווירודינמי, ניתן לשחק מחוץ לבית ולהגיע לביצועים מהירים ומרהיבים.באמצעות הכיסוי האווירודינמי, ניתן לשחק מחוץ לבית ולהגיע לביצועים מהירים ומרהיבים.

מצלמות וידאו לשידור חי ישירות אל ה iPhone

הכנס לתא הטייס של מסוק ה Parrot AR.Dron, וקבל תחושת טיסה אמיתית. המסוק מצוייד בשתי מצלמות וידאו המשדרות את התמונה ישירות למכשירך דרך הרשת האלחוטית, מצלמה קדמית ומצלמה תחתית המכוונת לכיוון הקרקע, לשליטה ותמונת משחק מלאה. החלף בין המצלמות בלחיצת כפתור קלה באפליקציית המשחק.

מצלמה קדמית
מצלמה תחתית