באנר ראשי
חווית טלוויזיה
שמעולם לא חוויתם.

עד היום, מציאת סרט או מופע לצפייה בטלוויזיה היה לעול. הייתם צריכים לבצע את כול הפעולות של גלילה, דחיפה, חיפוש וחפירה.
Apple Tv החדש מתוכנן לבצע את כל העבודה המקדימה לצפייה בטלוויזיה. בקשו בפשטות מהשלט Siri למצוא משהו בשבילכם. לעקוף את כל הכפתורים המבלבלים האלה באמצעות החלקת אצבע. זו חוויה הגורמת לכם להרגיש כאילו אתם באינטראקציה ישירה עם המסך, למרות שהוא נמצא בצד האחר של החדר.


*הערה : לא כל התכנים והמאפיינים זמינים בישראל בשלב זה
ממשק חדש

ממשק חדש

תחושת הטמעה מלאה
בתוך המסך שלכם.
גם מהצד השני של החדר.

רבים מהמוצרים שאנו עושים - Apple Watch , iPad, iPhone  - בנויים סביב אותה חוויה עמוקה: חיבור ישיר שלכם עם מה שאתם רואים במסך המכשיר שלכם. תנועות טבעיות ופשוטות של האצבע שלכם ממלאות בו תפקיד חשוב. אבל איך אתם מטמיעים את אותה חוויה במסך התלוי על הקיר כ-3 מטרים מכם? ממשק Apple Tv החדש פותר אתגר בסיסי זה באמצעות Touch and voice (מגע וקול) דימוי מחדש של אופן ההתקשרות שלכם עם מסך הטלוויזיה שלכם.
Touch (מגע)
 
Touch(מגע)

הדרך הטבעית ביותר לניווט.


משטח המגע מזכוכית בשלט החדש תוכנן לספק חוויה כפולה של החלקה גמישה ודיוק. פעולת האצבע שלכם על משטח השלט היא בדיוק אותה פעולה המבוצעת על המסך. זה כל כך טבעי, עד שלמעשה, העיניים שלכם לא צריכות להביט מטה. אתם לא צריכים לחפש כפתור כדי ללחוץ עליו או להביט על משהו מואר.

* Siri לא זמינה בישראל בשלב זה
עיצוב נקי מביא את התוכן שלכם לחיים.

עיצוב נקי מביא את התוכן שלכם לחיים.

מסכי Apple Tv החדש תוכננו כדי לאפשר לתוכן להיות הגיבור (החזק). והשימוש בפרלקסה (זוויות המבט) גורם לסרטים ותוכניות טלוויזיה להיראות חיים יותר תוך הצגה ברורה של מיקומכם על גבי המסך. אתם חשים כאילו אתם באינטראקציה ישירה עם מסך הטלוויזיה שלכם, ולא מופרדים ממנו.

דילוג מהיר בין יישומים.

דילוג מהיר בין יישומים.

בלחיצה כפולה על כפתור ה"בית" בשלט, מוצגים לכם היישומים שהיו בשימוש לאחרונה. כך שאתם יכולים לעבור במהירות, לדוגמה, מ SHOWTIME אל MLB, או מאייטיונס סרטים אל המשחקים ששחקתם Rayman Adventures, ללא צורך לחזור את כל הדרך אל מסך ה"בית".

התאמת מסך ה"בית".

התאמת מסך ה"בית".

העבירו את היישומים השימושיים ביותר על ידכם אל השורה העליונה במסך הבית, כדי לאפשר גישה מהירה אליהם. לדוגמה, הוסיפו Netflix לקבוצת היישמוים שלכם, וכאשר תבחרו בסמליל היישום, יופיע מעליו קיצור דרך אל Netflix. פשוט לחצו על הכותרת כדי להתחיל בצפייה.

שומרי מסך חדשים מהקולנוע.

שומרי מסך חדשים מהקולנוע.

כאשר Apple TV אינו נמצא בשימוש באופן קבוע, הוא עובר למצב מנוחה/המתנה בו מוקרנים סרטי וידיאו קצרים באיכות HD ממקומות מדהימים בעולם. צילומים מיוחדים של נופים חלומיים אלו עבור Apple TV, יכולים להיות מוצגים על פני מסך הטלוויזיה שלכם, ולהפוך את המסך הגדול שלכם למיצג אומנות מהפנט.

שלט Siri עושה יותר מאשר סתם חיפוש.

שלט Siri עושה יותר מאשר סתם חיפוש.

ודאי, Siri יכול למצוא סרטים ותוכניות טלוויזיה. אבל זו רק ההתחלה. בקשו מ- Siri להציג תוצאות בספורט, לבצע בקרה על ההקרנה/הניגון, להציג את מזג האוויר, לגשת אל ההגדרותשלכם ואפילו לבדוק את המלאי שלכם. אמרו ל- Siri:
 " Reduce  Loud Sounds " (החלש קולות רמים), אשר יגרום להגברת הקול בדיאלוג, לריכוך המוסיקה והאפקטים הקוליים, כך שלא תעירו את כל הבית בזמן שאתם צופים בסרט בשעת לילה מאוחרת. או אם אתם לא מבינים שורה בתוך התוכנית, בקשו "?What did he just say" ( מהו אמר כרגע?) ו- Siri ידלג לאחור ויפעיל זמנית כתוביות כך שתוכלו לראות את אשר פספסתם.

* Siri לא זמינה בישראל בשלב זה.
הטלוויזיה נשלטה באמצעות לחצנים.


הטלוויזיה נשלטה באמצעות לחצנים.
עכשיו היא נשלטת במגע.
לשלט Siri יש משטח מדויק. כך שאתם יכולים להשתמש באגודל כדי להחליק, לגלול, לבחור ולנווט בצורה קלה סביב למסך.
המשמעות לכך שאין יותר לחיצות ללא סוף על כפתורי החץ כדי למצוא את מה שאתם רוצים. והדילוג קדימה או אחורה הוא יותר מדויק מאי פעם. במקום להשתמש בכפתורים מגושמים לדילוג מהיר קדימה או אחורה - אשר בו תמיד אתם מחטיאים את היעד שלכם ונדרשים להתפשר על "קרוב מספיק"- כעת אתם בפשטות מחליקים על ציר הזמן ומשתמשים בתמונות התצוגה המקדימה כדי לאתר לאן אתם רוצים לעבור. כל תזוזה שאתם עושים על משטח המגע של השלט משתקף על מסך הטלוויזיה שלכם. זה כל כך טבעי, שאתם תוהים איך פעם צפיתם בטלוויזיה בלעדיו.
 • דילוגי זמן מדויקים

  החליקו במהירות בתנועה גורפת
  כדי להריץ (לדלג) קדימה או אחורה
  על פני יחידות זמן גדולות. או החליקו
  בתנועות קטנות ויותר מדויקות כדי
  לדלג בקירוב מסגרת אחר מסגרת.
  דילוגי זמן מדויקים
 • לחצו בכל מקום

  לחצו בצורה פשוטה על משטח
  המגע מזכוכית כדי לבצע את
  הבחירה שלכם.
  לחצו בכל מקום
 • ניווט רב כיווני

  העבירו את האגודל בכל כוון והפעולה
  משתקפת על מסך הטלוויזיה שלכם.
  ניווט רב כיווני
השלט היחיד שתצטרכו.

השלט היחיד שתצטרכו.

ניווט בטלוויזיה באמצעות Touch (מגע) הוא כזה תענוג עד כי לא תרצו להניח את השלט בצד. ואינכם באמת צריכים לעשות זאת. מאחר ושלט Siri יכול גם לשלוט בעוצמת הקול של הטלוויזיה או מערכת האודיו/וידיאו (AV) שלכם - כמו גם להדליק או לכבות אותם. משמעו שאינכם צריכים יותר לבצע להטוטים בין שלטים שונים. והודות לבלוטות' אינכם צריכים לדאוג עוד להיכן מכוון השלט. מכשיר Apple TV החדש יודע להגיב לפקודות שלכם מכל מקום בחדר.

* Siri לא זמינה בישראל בשלב זה.