באנר ראשי
Apple TV

הדור הרביעי של ה- Apple TV, מהווה קפיצת מדרגה בעולמות התוכן, ולראשונה הופך את ה-Apple TV לקונסולת משחקים. Apple משיקה חנות אפליקציות ייחודית ל-Apple TV, הפותחת בפני המשתמש עולם שלם של תכנים, אפליקציות ומשחקים. ל-Apple TV שלט ג'יירוסקופי מתוחכם המכיל חיישני תנועה ומהירות ומשטח מגע המשמש חלק אינטגרלי מחוויית המשחק והפעלתו. תוכנת הפעלה חדשה בשם tvOS בשילוב השלט החכם, הופכים את התקשור עם הטלוויזיה לקל וחווייתי.
ה- Apple TV מגיעה עם כונן אחסון בגודל 32GB או 64GB המאפשר שמירה של כל התכנים האהובים עליכם!

*לא כל התכנים והמאפיינים זמינים בישראל בשלב זה
העתיד של הטלוויזיה כבר פה!

העתיד של הטלוויזיה כבר פה!

טלוויזיה תופסת חלק גדול בחיינו, אנו מתאספים יחדיו סביב מסכים גדולים לצפות בסדרות גדולות ואירועים גדולים. אולם, חוויית הצפייה הכוללת לא השתנתה דרמטית, עד עכשיו. הכל מתחיל בהבנה שאפליקציות הן העתיד של הטלוויזיה. Apple בנתה ל- Apple TV תשתית חדשה סביב חזון זה- תוכנת הפעלה חדשה בשם tvOS שהופכת את התקשור עם הטלוויזיה לחדשנית וחווייתית. זהו העתיד של הטלוויזיה!

האפליקציות הן הכל!

האפליקציות הן הכל!

אפליקציות הן העתיד של הטלוויזיה, כפי שהן מהוות חלק עיקרי בסמארטפונים ומחשבים. האפליקציות מאפשרות לבצע בחירות אינדיווידואליות של תכני וחווית הצפייה. ה- Apple TV החדשה ומערכת ההפעלה העוצמתית שלה, ישנו את מה שאתה מצפה מהטלוויזיה שלך, הטלוויזיה תהיה פרסונאלית כמו ה-iPhone או ה-iPad !

כל הבידור איתו תוכל להתמודד!

כל הבידור איתו תוכל להתמודד!

הורד סרטים, סדרות ומשחקים מחנות מתוכן של Apple על גבי הטלוויזיה, תהנה ממגוון גדול של אפליקציות וגלוש באתרים האהובים עליך על גבי מסך הטלוויזיה שלך! ה- Apple TV הופכת את הטלוויזיה שלך לחכמה ומאפשרת סטרימינג איכותי והצגת מסך ה- iPhone או ה-iPad עליה בקלות.

שלט חדשני ומתוחכם לחוויית שימוש ברמה אחרת!

שלט חדשני ומתוחכם לחוויית שימוש ברמה אחרת!

ה- Apple TV מגיעה עם שלט גירוסקופי מתוחכם המכיל חיישני תנועה ומהירות, שהופכים את חוויית המשחק בטלוויזיה למהנה ואיכותית . לשלט משטח מגע המאפשר לחפש ולנווט ללא מאמץ, בדיוק כמו בסמארטפון! שלט תואם של חברת Steelseries מביא את חוויית המשחק לרמה של קונסולה.

שמרו את הסרטים והסדרות האהובים עליכם!

שמרו את הסרטים והסדרות האהובים עליכם!

ה- Apple TV החדשה מגיעה עם כונן אחסון בגודל 32GB או 64GB.

* Siri לא זמינה בישראל בשלב זה.